Ethereum 1.600 Doları Yeniden Test Ediyor, ApeCoin %17 Artış Sağladı!

Ethereum 1.600 Doları Yeniden Test Ediyor, ApeCoin %17 Artış Sağladı!
0

Ethereum, Polkadot, Avalanche ve ApeCoin’den elde edilen önemli kazanımların öncülüğünde kripto piyasaları yeniden yeşile döndü.

Bitcoin saldırıya geçtiği ve 23.000 doların üzerine çıktığı için dünkü geri çekilme kısa vadeli görünüyor. Çoğu altcoin, ETH %8 ve ApeCoin çift haneli sıçramalarla daha da iyi durumda.

Bitcoin 23 Bin Doları Geri Aldı

Geçen hafta, 13 Temmuz’daki 19.000 doların altındaki düşüşün ardından toparlanan bitcoin için oldukça yukarı yönlüydü. Hafta sonu yaklaşırken, varlık 20.000 doların üzerine çıktı. Önceki hafta sonlarından farklı olarak, bu sefer daha da kuzeye gitti ve Pazartesi gününe 22.000 doların üzerinde girdi.

19 Temmuz’daki küçük bir geri çekilmeden sonra, kripto para birimi bir kez daha değer kazanmaya başladı ve bu da 24.000 doların üzerinde büyük bir artışla sonuçlandı. Bu, bir ay içinde en yüksek fiyat etiketi oldu.

Ancak ilerleyen saatlerde, Tesla’nın ikinci çeyrekte Bitcoin varlıklarının neredeyse 1 milyar dolarını sattığı haberiyle BTC neredeyse 2.000 dolar geri çekildi.

Varlık bu düşüşe iyi tepki verdi, sıçradı ve şu anda yaklaşık 1.000 $ daha yüksek işlem görüyor. Sonuç olarak, piyasa değeri 450 milyar dolara yaklaştı, ancak altcoinler üzerindeki hakimiyeti %42’nin altına düştü.

ethereum
ethereum 1.600 doları yeniden test ediyor, apecoin %17 artış sağladı! 3

Ethereum ve ApeCoin Patlaması

Bitcoin fiyatı artarken azalan BTC hakimiyeti, alternatif madeni paraların daha iyi performans gösterdiği anlamına geliyor.

Ethereum en önde gelen örnekler arasındadır. İkinci en büyük kripto para, son on gün içinde yükselişe geçti ve dünkü düzeltme silindi. Ethereum günlük ölçekte %8’den fazla arttı ve bir kez daha 1.600 dolar civarında işlem görüyor.

BNB bir günde yaklaşık %5 kazandı ve şu anda 270$’a yakın. Ripple, Cardano, Solana, Dogecoin, Polygon, Shiba Inu, Polkadot, Avalanche ve Tron benzer bir şekilde sıçradı.

Birkaç alt ve orta büyüklükteki altcoin, %5 ile %10 arasında bir yerde arttı. ApeCoin, bir günde %17,5’lik devasa bir artışla en etkileyici performans sergileyen oyuncu. Sonuç olarak, APE şimdi 7 dolara yakın oturuyor.

Tüm kripto varlıklarının kümülatif piyasa değeri günde yaklaşık 40 milyar dolar ekledi ve 1.050 trilyon doların üzerinde.

ethereum
ethereum 1.600 doları yeniden test ediyor, apecoin %17 artış sağladı! 4

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap