Ethereum 10 Günün En Yüksek Seviyelerinde, Shiba Inu %15 Yükseldi!

Ethereum 10 Günün En Yüksek Seviyelerinde, Shiba Inu %15 Yükseldi!
0

Bitcoin son 24 saat içinde nispeten sakindi ancak 21.000 doların biraz üzerinde kaldı. 10 günün en yüksek seviyesine sıçrayan Ethereum gibi bazı altcoinlerden daha fazla hareket geliyor. Öte yandan Shiba Inu, en önemli günlük kazançtır.

Alternatif madeni paralar, son günlerde kaybettikleri değerlerin bir kısmını son birkaç gün içinde BTC’den daha etkileyici bir şekilde geri alıyor.

Ethereum ve Diğer Altcoinler

Ethereum, bir günde %8’lik bir artışın ardından şu anda 1.200 doların (10 günün en yüksek seviyesi) üzerinde işlem gördüğü için en iyi örnek. Sadece bir hafta önce Ethereum 900 dolara düştü.

BNB, günlük %4’lük bir sıçramanın ardından 240$’a ulaştı. Cardano, Polkadot, Dogecoin, TRON ve MATIC’ten de benzer kazançlar görülüyor.

Solana ve Avalanche bir kez daha yaklaşık %10 arttı. Sonuç olarak, SOL 40 doların oldukça üzerindeyken, AVAX 20 doları geri aldı.

Shiba Inu, %15’lik devasa bir artışla daha büyük alt grupların en etkileyici oyuncusu. Sonuç olarak, SHIB 0.000012 dolara yükseldi.

Genel kripto piyasası değeri 950 milyar doların biraz üzerine çıktı.

ethereum
ethereum 10 günün en yüksek seviyelerinde, shiba inu %15 yükseldi! 3

Kripto/Sektör Haberleri

Cardano’dan Charles Hoskinson, kripto para birimi endüstrisi ile ilgili düzenlemeler hakkında Kongre önünde ifade verdi.

Yıkıcı saldırıdan üç ay sonra, Axie’nin Ronin Ağı ne zaman yeniden başlayacağını duyurdu.

İki hip-hop devi Eminem ve Snoop Dogg kişisel Bored Apes’lerini içeren yeni bir müzik videosu yayınladı.

Coinbase, Pazartesi gününden itibaren ilk kripto türev ürünlerini piyasaya sürmeyi planladığını duyurdu.

Bitcoin 21 Bin Dolarda Sakin

Birincil kripto para birimi de geçen hafta sert bir düşüş yaşadı ve Pazar günü 18 ayın en düşük seviyesi olan 17.500 dolara düştü. Sonuç olarak, yaklaşık bir hafta içinde değerinin neredeyse %50’sini kaybetmişti.

Ancak boğalar bu olumsuz hareketleri durdurdu ve varlığı kuzeye doğru itmeye başladı. Hafta boyunca BTC 21.500 $’da zirve yaptı, ancak orada başarısız oldu ve Fed Başkanının faiz oranlarını artırma konusundaki son duyurusunun ardından geri çekildi.

Bununla birlikte, Bitcoin saldırgan yörüngesine devam etti ve dün 21.000 $’ı geri aldı. Şu an itibariyle birkaç yüz dolar daha ekledi ve bir kez daha 21.500 dolara yakın duruyor. Bu nedenle, piyasa değeri 400 milyar doların üzerinde, ancak altlar üzerindeki hakimiyet %42,5’e düştü.

ethereum
ethereum 10 günün en yüksek seviyelerinde, shiba inu %15 yükseldi! 4

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap