ETH Fiyat Analizi: Bu, Ethereum İçin Bir Sonraki Önemli Direnç

ETH Fiyat Analizi: Bu, Ethereum İçin Bir Sonraki Önemli Direnç
0

Kripto para piyasası, tüm spekülasyonlara rağmen faiz artırımına önemli bir tepki vermedi. Federal Rezerv yüzde 0,25 faiz artırımı açıkladı. Sanılanın aksine yüksek riskli varlıklar herhangi bir tepki göstermedi.

Bu, yatırımcıların yükselen enflasyona olan güvenini gösterebilir. ABD hisse senedi Endeksleri ve son zamanlarda yüksek oranda korelasyon gösteren kripto para piyasasının tümü yeşil ve DXY endeksi geri dönüyor.

Teknik Analiz

Günlük Grafik:

Boğalar oyunlarını hızlandırdı ve ETH direnci günlük zaman diliminde 2650 dolardan geçti. Şu anda dinamik direnciyle mücadele ediyor (sarı ile işaretlenmiştir). RSI-14D ayrıca düşüş trendi çizgisinin altındadır (kırmızı çizgi ile gösterilmiştir). Bu dinamik dirençleri geçmek ve onların üzerinde kalmak, yükseliş trendi için güçlü bir pozitif sinyal olabilir.

Bakılması gereken en önemli seviye 3300 dolar ve bunu kırmak düşüş trendinin sonunu teyit edebilir.

eth
eth fiyat analizi: bu, ethereum i̇çin bir sonraki önemli direnç 3

4 Saatlik Grafik:

4 saatlik zaman diliminde Ethereum, geçen ay kısa vadeli bir bariyer görevi gören 2850 $ ‘da dirence ulaştı. ROC-9’da oluşan üçgeni kırmak için ilk denemede başarısız oldu ve şimdi tekrar test ediyor. Bahsedilen dirençler aşılırsa 3000 doların üzerindeki yol daha düzgün hale gelir.

eth
eth fiyat analizi: bu, ethereum i̇çin bir sonraki önemli direnç 4

Çözüm

Piyasadaki son yeşil günlere rağmen, hala ayı piyasasının sona erdiğine dair bir onay yok ve yükseliş eğilimi sadece ayı döngüsünün ortasındaki sıçramalar olabilir. Çalkantılı dönemlerde riski veya dolar-maliyet ortalamasını azaltmak için işlemlerde duygulardan her zaman kaçınılması önerilir.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap