Ethereum (ETH) Balinaları Bu Altcoini Listelerine Eklemeye Başladı!

Ethereum (ETH) Balinaları Bu Altcoini Listelerine Eklemeye Başladı!

The Sandbox’ın yerel belirteci SAND, ilk 100 ETH balinası tarafından en çok satın alınan tokenlerin ilk 10 listesine girdi. Bu, en son WhaleStats raporuna göredir ve işte bu nedenle SAND sahipleri not almak isteyebilir.

SAND’ı kripto çantanızda tutuyorsanız, muhtemelen Ocak ayının başından beri performansından memnunsunuzdur. En son WhaleStats uyarısının, mevcut fiyat seviyesine rağmen SAND için hala güçlü bir talep olduğunu ortaya çıkardığını öğrenmekten de memnun olabilirsiniz.

Yapılan açıklamaya göre ETH balinalarından son 24 saatte gelen talep, SAND’ı en çok satın alınan 10 listesine sokmaya yetti.

Hala SAND Kazıyor

SAND’ın mevcut konumuna bakıldığında, bu gözlemin neden oldukça şaşırtıcı olduğu ortaya çıkıyor. Token, yazı yazıldığı sırada 0,67 dolardan işlem görüyordu ve bu, mevcut aylık en yüksek seviyesinden %80’lik bir artışı temsil ediyor.

Ancak, şu anda RSI’nin aşırı alım bölgesinin derinlerinde ve rallisini 50 günlük hareketli ortalamanın oldukça üzerine çıkardı.

eth
ethereum (eth) balinaları bu altcoini listelerine eklemeye başladı! 5

Aşırı alım koşullarına bağlı olarak, piyasa satış baskısında bir artış beklemelidir, ancak bu WhaleStats gözlemine aykırıdır. Bu, şimdiye kadar neden zayıf düşüş girişimleri gördüğümüzü açıklayabilir. Arz dağıtım metriği, balinaların gerçekten de satın aldığını doğruluyor.

10 milyondan fazla SAND tutan adresler, son üç gün içinde varlıklarını oldukça artırdı. Bu, bu yazının yazıldığı sırada toplam dolaşımdaki arzın %13,87’sini elinde tutan en büyük ikinci balina kategorisidir.

eth
ethereum (eth) balinaları bu altcoini listelerine eklemeye başladı! 6

Aynı zamanda, bazı balina kategorileri gerçekten de satış yapıyor. Bu, özellikle bir milyon ila 10 milyon ve 10.000 ila 100.000 SAND parantezindekiler için geçerlidir.

Boğaların devralmak için yeterli güce sahip olmayabileceğini öne süren birkaç başka ölçüm var. Buna The Sandbox’ın son birkaç gün içinde elde ettiği olumlu ağ büyümesi de dahildir. Aslında, ağ büyümesi, yazı yazıldığı sırada haftalık zirvedeydi.

eth
ethereum (eth) balinaları bu altcoini listelerine eklemeye başladı! 7

Ağ adreslerindeki bu artış, günlük etkin adreslerdeki artışla desteklendi. Ayrıca, ortalama madeni para yaşı son birkaç gün içinde önemli ölçüde arttı. Bu, son birkaç gün içinde biriken SAND’ın çoğunun henüz adres değiştirmediği anlamına gelir.

eth
ethereum (eth) balinaları bu altcoini listelerine eklemeye başladı! 8

SAND’ın yukarıda vurgulanan gözlemleri, potansiyel açığa satıcılar için bir tuzak gibi görünüyor. ETH balinalarının birikimiyle desteklenen yeterli satış baskısının olmaması, daha fazla potansiyel artışa yol açabilir.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.