Eski İngiltere Şansölyesi Philip Hammond Kripto Ailesine Katıldı!

Eski İngiltere Şansölyesi Philip Hammond Kripto Ailesine Katıldı!
0

Kripto sağlayıcısı Copper, eski İngiltere Şansölyesi Philip Hammond’ı Kıdemli Danışmanı olarak memnuniyetle karşıladığını duyurdu.

Londra merkezli dijital varlık saklama ve alım satım altyapısı sağlayıcısı, bugün Şansölye Philip Hammond’u Kıdemli Danışman olarak atadığını duyurdu. Copper’a göre, eski Şansölye Hammond, şirketin küresel genişleme çabalarına stratejik tavsiyelerde bulunacak.

Copper’in Ağustos 2021’de ABD Doğu Yakası ofisinin açıldığını duyurduğunu ve Asya’da başlatma planlarının halihazırda devam ettiğini unutmayın. Ayrıca, bu küresel büyüme, Haziran 2021’de 75 milyon dolarlık genişletilmiş bir finansman turunun tamamlanmasını takip ediyor. Tur, yatırımcı risk sermayesi şirketleri Dawn Capital ve Target Global ve Alan Howard tarafından yönetildi.

kripto
Eski İngiltere Şansölyesi Philip Hammond Kripto Ailesine Katıldı! 2

Buna ek olarak Copper, Hammond’ın İngiltere’yi kripto endüstrisinde küresel bir lider olarak tanıtmaya odaklanacağını söyledi. Copper’ın son 18 aydaki en son yatırımı ve büyümesinin, kurumsal yatırımcıların kriptolar için artan bir iştahı gösterdiğini unutmayın.

Ayrıca firma, geleneksel finansı , tüm varlıkların DLT tabanlı bir sisteme geçişi için zemin hazırlayan dağıtılmış defter teknolojisi (DLT) ile birleştirmeyi hedefliyor . Buna hem reel hem de finansal sistemler dahildir.

Örneğin, Hammond, İngiliz Muhafazakar Partisi ve Life Peer üyesiydi. 2010’dan 2019’a kadar Birleşik Krallık kabinesinde görev yapan sadece üç kişiden biri. Bunun üzerine, Başbakan David Cameron ve Theresa May altında görev yaptı.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap