EOS, Solana, VeChain Fiyat Analizi: 09 Mart Çarşamba

EOS, Solana, VeChain Fiyat Analizi: 09 Mart Çarşamba
0

Basın saatinden önceki saatlerde, Bitcoin 38,5 bin dolardan 41,5 bin dolara tırmandı. Bu, altcoin piyasasının da tırmandığını gördü. Solana ve EOS, kısa vadeli piyasa yapısı düşüşten yükselişe dönüşen kripto paralardan sadece ikisiydi. VeChain bir destek seviyesinde kalmayı başardı ve grafiklerde 0,051 dolara tırmanmaya çalıştı.

EOS Analiz

analiz
eos, solana, vechain fiyat analizi: 09 mart çarşamba 4

EOS için, son birkaç gün içinde 1.885 dolarlık destek seviyesinin testi, saatlik zaman diliminde bir yükseliş ayrışmasının geliştiğini gördü. Fiyat daha düşük dipler yaparken bile RSI daha yüksek dipler yaptı. Bu, düşüş momentumunun zayıfladığını gösteriyor. Trend çizgisi direnci (sarı) son saatlerde kırıldı. Geçen haftanın düşüş trendi ve en son en düşük seviyesi olan 2,02$ (yeşil) de kırıldı.

2,05 dolarlık alan (kırmızı kutu) arzdan talebe çevrilmiş görünüyor. RSI aşırı alım bölgesinde kalmaya devam etse de, önümüzdeki birkaç gün EOS’un daha fazla kazanç sağladığını görebilir. Bu yükseliş senaryosu, 2,02 doların altında bir seans kapanışında geçersiz olacaktır.

Solana (SOL) Analiz

analiz
eos, solana, vechain fiyat analizi: 09 mart çarşamba 5

Solana, Mart ayının başlarındaki düşüş eğilimi son saatlerde kırılan başka bir kripto paraydı. 81,1 dolar, SOL için uzun vadeli bir destek oldu ve fiyatlar bir kez daha bu seviyeden sıçradı. Kuzeyde, 93.4 doların güçlü bir direnç olarak hareket etmesi muhtemel.

Müthiş Osilatör son 24 saattir sıfır çizgisinin etrafında geziniyor. Çok yakın zamanda, yukarı doğru ivme kazanmak için sıfır çizgisinin üzerine atladı. OBV de son saatlerde yükseldi. Öyle olsa bile, basın zamanında, henüz önceki yerel zirvesinin (turuncu) üzerine çıkmamıştı.

VeChain (VET) Analiz

analiz
eos, solana, vechain fiyat analizi: 09 mart çarşamba 6

VET’in Şubat ayı sonundaki sıçraması için çizilen Fibonacci düzeltme seviyeleri, 0.046 $ seviyesinin bu hareket için %61.8 geri çekilme seviyesi olduğunu gösterdi. VET 0.046$’da destek buldu ve yükseldi. 0,049$ ve 0,05$ seviyeleri, yakın vadede VET boğalarının yakalaması için önemlidir ve 0,051$’ı aşan bir hareket, VET’nin 0,057$’lık yerel en yüksek seviyelerine doğru ilerleyebileceğini düşündürür.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap