Enjin Coin Fiyat Tahmini – ENJ Fiyatı Yakında 5$ Olacak Mı?

Enjin Coin Fiyat Tahmini – ENJ Fiyatı Yakında 5$ Olacak Mı?
0

Günümüzde insanlar kripto para birimine büyük ilgi gösteriyor. Aslında, bu 2021 boğa koşusu sırasında tüm zamanların yeni bir seviyesine yükselen birçok kripto var. Buna karşılık, bazı kriptoların da düşüş eğilimi vardı. Sonuç olarak, birçok tüccar ve yatırımcı,  iyi bir fiyat için satmanın veya beklemenin zamanının  gelip gelmediği konusunda kafa karıştırıyor. Enjin için eski durum söz konusu olabilir. Aslında, CoinMarketCap’e göre Enjin’in fiyatı 25 Kasım 2021’de 4.85$’a ulaştı. Son bir yılda %91.8 değer kazandı.

Bununla birlikte,  kripto piyasası  son zamanlarda yana doğru hareket ediyor ve çoğu kripto para önceki karlarını kaybediyor. Enjin fiyatı ile senaryo aynı mı? Bu Enjin fiyat tahmini 2022 makalesinde kısa süre içinde öğreneceğiz. Ama önce Enjin’in ne olduğuna bir bakalım.

Enjin Coin (ENJ) nedir?

Enjin Coin, daha çok  blockchain oyunlarına  odaklanan bir ERC20 jetonudur. Bu nedenle, platform 250.000’den fazla oyuncuyu destekleyen en büyük oyun ağlarından biridir. Ayrıca, platform içindeki oyuncular daha düşük ücretlerle karşılaşacak ve dolandırıcılık faaliyetlerini önleyecektir.

Teknoloji açısından ENJ,  Ethereum blok zinciri altında çalışır. Bu nedenle kripto, Ethereum ağı tarafından belirlenen protokolleri takip etmelidir. Ayrıca Enjin ağının, güvenilir platformlardan sanal ürünleri destekleyen kendi resmi cüzdanı vardır.

Ayrıca, ağ ayrıca   çevrimiçi oyunculara çoklu dil desteği ve ödeme seçenekleri yardımı ile bir SDK sağlar.

Şimdi Enjin hakkında bir fikrimiz olduğuna göre, ENJ’nin 2022’de karlı bir kripto olacağını düşünüyor musunuz? Ya da öğrenmek için merak ediyor musunuz? Bana katılın ve bu Enjin fiyat analizindeki ve ENJ fiyat tahminindeki çizelgeleri görelim.

Enjin Coin (ENJ) Mevcut Piyasa Durumu

CoinMarketCap’e göre, ENJ fiyatı, yazı yazılırken 24 saatlik 153.012.779$’lık işlem hacmiyle 1.53$’da bulunuyor. ENJ, Binance, Mandala Exchange, OKEx, FTX ve Huobi Global gibi kripto borsalarında bulunabilir. ENJ, kripto dünyasında en aktif ve en çok konuşulan dijital varlıklardan biridir. Gerçekten de kripto dünyasında gözden kaçırılmaması gereken bir performans bu.

Bu performans devam ederse, ENJ kripto sıralamasını ilk 70 kriptoya daha yakın hale getirebilir. Gerçekten de, yükseliş piyasası yıl boyunca kripto ile kalırsa bu mümkündür. Eğer öyleyse, kriptonun piyasa değeri 1.329.132.296 dolarlık yükseliş miktarına ulaşabilir. Gerçekten de, dünyadaki yatırımcılar ve tüccarlar tarafından tercih edilen bir miktar.

Enjin Coin (ENJ) Fiyat Analizi 2021

Şu anda Enjin, CoinMarketCap’te 68. sırada yer alıyor. Ancak blok zincirindeki son değişiklikler ve gelişmeler, kripto para birimi fiyatının yükselmesine yardımcı olacak mı? Bu ENJ fiyat tahmini makalesindeki grafiklere geçelim.

enj
enjin coin fiyat tahmini – enj fiyatı yakında 5$ olacak mı? 5

Enjin’in fiyatı, yukarıdaki Keltner Channel tablosunda ortadan uzaklaşıyor, bu da değerin daha da düşebileceği anlamına gelebilir.

enj
enjin coin fiyat tahmini – enj fiyatı yakında 5$ olacak mı? 6

ENJ/USDT için yukarıdaki tablodan, göreli güç endeksi 39.87’dir, bu da mevcut eğilimin 30 ile 50 arasında olduğu için zayıf olduğu anlamına gelir.

enj
enjin coin fiyat tahmini – enj fiyatı yakında 5$ olacak mı? 7

Yukarıdaki grafikten, 100-MA 200-MA’nın üzerinde olduğu için, Enjin’in fiyatının uzun vadede düşüş eğiliminde olabileceği sonucuna varabiliriz.

Enjin Coin (ENJ) Fiyat Tahmini 2021

Aşağıdaki tablo, Enjin’in son birkaç gün içinde harika bir performans sergilediğini gösteriyor. Bu eğilim devam ederse, ENJ boğalarla birlikte koşabilir, 1,616 dolarlık direnç seviyesini geçebilir ve 2022 yükseliş sinyali olan 4.711 dolara tırmanabilir.

enj
enjin coin fiyat tahmini – enj fiyatı yakında 5$ olacak mı? 8

Tersine, yatırımcılar kriptoya karşı çıkarsa, ayılar devralabilir ve ENJ’yi yükseliş pozisyonundan tahttan indirebilir. Daha basit bir ifadeyle, ENJ’nin fiyatı düşüş sinyali olarak neredeyse 0,918 dolara düşebilir.

 Bu arada, 2022 için uzun vadeli ENJ  fiyat tahminimiz yükseliş gösteriyor. Özellikle, mevcut tüm zamanların en yüksek seviyesini (ATH) bu yıl yaklaşık 4,85 dolardan aşmak pek mümkün değil. Dahası, ENJ ancak önceki birçok psikolojik direnci kırarsa yeni zirvelere ulaşabilir.

Enjin Coin (ENJ) Fiyat Tahmini 2022

Bu yükseliş eğilimi devam ederse, ENJ 2022’nin sonunda 4.711 dolara ulaşacak. Ayrıca, 2022’nin ilk yarısı 3.588 dolara kadar hızlı bir büyüme gösterecek. O zaman bu yükseliş yavaşlayacak, ancak büyük düşüşler beklenmiyor. Yaklaşan ortaklıklar ve 5$’a ulaşan gelişmeler, fiyat açısından oldukça iyimser ancak yakın gelecek için şüphesiz mümkün.

Enjin Coin (ENJ) Fiyat Tahmini 2023

ENJ’nin fiyatı çok yüksek seviyelere bile çıkabilir, ancak 10 dolara ulaşabilir. Üstelik bu, ancak piyasanın yükseliş eğilimini sürdürmesi durumunda mümkündür. Ek olarak, yalnızca kripto para birimi ENJ psikolojik direnç seviyesini geçerse.

Enjin Coin (ENJ) Fiyat Tahmini 2024

En son güncellemeler, gelişmeler, ENJ fiyat tahmini ve platformun yeni proje tahminlerine göre. Ayrıca, bu kripto pazarında ENJ’nin fiyatını artırabilir ve fiyat yükselip yaklaşık 20 dolara ulaşabileceği için en iyi yatırım olacaktır.

Enjin Coin (ENJ) Fiyat Tahmini 2025

Önümüzdeki dört yıl içinde ENJ fiyatları 50 dolara kadar çıkabilir. Ancak bu seviyeye ulaşmak ENJ için o kadar da zor olamazdı çünkü siparişleri almak veya satmak için ek orta, kısa vadeli ve uzun vadeli fiyat hedefleri bulunabilir. Bu, ENJ’nin tahmine göre önümüzdeki beş yıl içinde yakında yeni bir ATH’ye ulaşma olasılığının yüksek olduğunu gösteriyor.

Enjin Coin (ENJ) Fiyat Tahmini 2026

Önümüzdeki beş yıl içinde ENJ fiyatları 80 dolara kadar çıkabilir. Ancak bu seviyeye ulaşmak ENJ için o kadar da zor olamazdı çünkü siparişleri almak veya satmak için ek orta, kısa vadeli ve uzun vadeli fiyat hedefleri bulunabilir. Bu, ENJ’nin tahmine göre önümüzdeki beş yıl içinde yakında yeni bir ATH’ye ulaşma olasılığının yüksek olduğunu gösteriyor.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap