Enjin Coin Fiyat Tahmini – ENJ Fiyatı 10 Doları Görecek Mi?

Enjin Coin Fiyat Tahmini – ENJ Fiyatı 10 Doları Görecek Mi?
0

Bu Enjin Coin Fiyat Tahmini 2021 makalesi, yalnızca teknik analize dayanmaktadır. Aşağıda, ENJ fiyat analizimizi ve tahminimizi yaparken dikkate aldığımız temel önlemleri göreceksiniz .

Günümüzde insanlar kripto para birimine büyük ilgi gösteriyor. Aslında, bu 2021 boğa koşusu sırasında tüm zamanların yeni bir seviyesine yükselen birçok kripto var. Buna karşılık, bazı kriptoların da düşüş eğilimi vardı. Sonuç olarak, birçok tüccar ve yatırımcı, iyi bir fiyat için satmanın veya beklemenin zamanının gelip gelmediği konusunda kafa karıştırıyor. Enjin için eski durum söz konusu olabilir. Aslında, Enjin’in fiyatı Nisan ayında 4 doların üzerine çıktı.

Bununla birlikte, kripto piyasası son zamanlarda yana doğru hareket ediyor ve çoğu kripto para önceki karlarını kaybediyor. Enjin fiyatı ile senaryo aynı mı? Bu Enjin fiyat tahmini 2021 makalesinde kısa süre içinde öğreneceğiz . Ama önce Enjin’in ne olduğuna bir bakalım.

Enjin Coin (ENJ) nedir?

Enjin Coin, daha çok blockchain oyunlarına odaklanan bir ERC20 jetonudur . Bu nedenle, platform 250.000’den fazla oyuncuyu destekleyen en büyük oyun ağlarından biridir. Ayrıca, platform içindeki oyuncular daha düşük ücretlerle karşılaşacak ve dolandırıcılık faaliyetlerini önleyecektir.

Teknoloji açısından ENJ, Ethereum blok zinciri altında çalışır . Bu nedenle kripto, Ethereum ağı tarafından belirlenen protokolleri takip etmelidir. Ayrıca Enjin ağının, güvenilir platformlardan sanal ürünleri destekleyen kendi resmi cüzdanı vardır.

Ayrıca ağ , çevrimiçi oyunculara çoklu dil desteği ve ödeme seçenekleri yardımı ile bir SDK da sağlar.

Artık Enjin hakkında bir fikrimiz olduğuna göre, ENJ’nin 2021’de karlı bir kripto olacağını düşünüyor musunuz? Ya da öğrenmek için merak ediyor musunuz? Bana katılın ve bu Enjin fiyat analizindeki ve ENJ fiyat tahminindeki çizelgeleri görelim.

Enjin Coin (ENJ) Mevcut Piyasa Durumu

CoinMarketCap’e göre, ENJ fiyatı, yazı yazılırken 24 saatlik işlem hacmi 470.633.490$ ile 2.97$’da. ENJ, Binance, Mandala Exchange, OKEx, FTX ve Huobi Global gibi kripto borsalarında bulunabilir. ENJ, kripto dünyasında en aktif ve en çok konuşulan dijital varlıklardan biridir. ENJ, 12 aylık +%2,300 büyüme oranıyla işlem görüyor. Gerçekten de bu kripto dünyasında gözden kaçırılmaması gereken bir performans.

Bu performans devam ederse, ENJ kripto sıralamasını ilk 70 kriptoya daha yakın hale getirebilir. Gerçekten de, yükseliş piyasası yıl boyunca kripto ile kalırsa bu mümkündür. Eğer öyleyse, kriptonun piyasa değeri 2.467.650.855 dolarlık yükseliş miktarına ulaşabilir. Gerçekten de, dünyadaki yatırımcılar ve tüccarlar tarafından tercih edilen bir miktar.

Enjin Coin (ENJ) Fiyat Analizi 2021

Şu anda Enjin, CoinMarketCap’te 68. sırada yer alıyor. Ancak blok zincirindeki son değişiklikler ve gelişmeler, kripto para birimi fiyatının yükselmesine yardımcı olacak mı? Bu ENJ fiyat tahmini makalesindeki grafiklere geçelim.

enj usdt chart showing ascending scallop pattern 1024x554 1
Artan Tarak modelini gösteren ENJ/USDT grafiği (Kaynak: TradingView )

Yukarıda gösterildiği gibi, bunun başlangıcında ENJ ayıdan boğaya eğiliminden döndü. Bu da o dönemde yüksek bir ticaret hacminin gerçekleştiğini gösteriyor. Ayrıca, günlük zaman çerçevesinde, ENJ bir Artan Tarak paterni gösterdi.

Normalde, bu formasyonun ardından bir yükseliş pozisyonu gelir, ancak bazı durumlarda formasyon değişebilir ve düşüş trendi pozisyonuna geçebilir. Dahası, yukarıdaki grafikte formasyonun gerçekleşmesi bir ay sürdü.

enj relative strength index 1024x552 1
ENJ Göreceli Güç Endeksi (Kaynak: TradingView )

Göreceli Güç Endeksi (RSI) ENJ ne alım aşırı satım ne olduğunu, 59.43 de hangi araçtır. Ancak bu, herhangi bir zamanda bir fiyat tersine çevrilmesini tetikleyebilir. Bu nedenle, tüccarlar akıllıca ticaret yapmalı ve piyasadaki heyecandan etkilenmemelidir. Bunu akılda tutarak, tüccarlar temkinli olabilir ve kripto piyasasının vahşi dalgalanmaları nedeniyle beklenmedik kayıplardan uzak durabilirler.

Ayrıca Basit Hareketli Ortalama’ya (SMA) ve Üstel Hareketli Ortalama’ya (EMA) da bakalım .

enj 30 day sma and 50 day ema 1024x551 1
ENJ 30 günlük SMA ve 50 günlük EMA (Kaynak: TradingView )

2021’in başından bu yana, ENJ’nin fiyatı öncekinden daha yüksek birçok yükseliş hareketi gördü. Üstelik bunları hemen dalgalanmalar ve düzeltmeler takip ediyor. Bunu göz önünde bulundurarak ENJ, 2021’de rekabetçi bir pazara sahip.

Enjin Coin (ENJ) Fiyat Tahmini 2021

Aşağıdaki tablo, Enjin’in son birkaç gün içinde harika bir performans sergilediğini gösteriyor. Bu eğilim devam ederse, ENJ boğalarla birlikte koşabilir, 5,34 dolarlık direnç seviyesini geçebilir ve daha yükseğe tırmanabilir.

enj usdt price prediction 1024x551 1
ENJ/USDT Fiyat Tahmini (Kaynak: TradingView )

Tersine, yatırımcılar kriptoya karşı çıkarsa, ayılar devralabilir ve ENJ’yi yükseliş pozisyonundan tahttan indirebilir. Daha basit bir ifadeyle, ENJ’nin fiyatı düşüş sinyali olarak neredeyse 2,6 dolara düşebilir.

Bu arada, uzun vadeli ENJ fiyat tahminimiz 2021 yükseliş gösteriyor. Özellikle, mevcut tüm zamanların en yüksek seviyesini (ATH) bu yıl yaklaşık 4 dolardan aşmak pek mümkün değil. Dahası, ENJ ancak önceki birçok psikolojik direnci kırarsa yeni zirvelere ulaşabilir.

Enjin Coin (ENJ) Fiyat Tahmini 2022

Bu yükseliş eğilimi devam ederse, ENJ 2022’nin sonunda 15 dolara ulaşacak. Ayrıca 2022’nin ilk yarısı 20 dolara kadar hızlı bir büyüme gösterecek. O zaman bu yükseliş yavaşlayacak, ancak büyük düşüşler beklenmiyor. Yaklaşan ortaklıklar ve 15$’a ulaşan gelişmeler, fiyat açısından oldukça iyimser ancak yakın gelecek için şüphesiz mümkün.

Enjin Coin (ENJ) Fiyat Tahmini 2023

ENJ’nin fiyatı büyük yüksekliklere bile çıkabilir, ancak 30 dolara ulaşabilir. Üstelik bu, ancak piyasanın yükseliş eğilimini sürdürmesi durumunda mümkündür. Ek olarak, yalnızca kripto para birimi ENJ psikolojik direnç seviyesini geçerse.

Enjin Coin (ENJ) Fiyat Tahmini 2024

En son güncellemeler, gelişmeler, ENJ fiyat tahmini ve platformun yeni proje tahminlerine göre. Ayrıca, bu kripto pazarında ENJ’nin fiyatını artırabilir ve fiyat yükselip yaklaşık 50 dolara ulaşabileceği için en iyi yatırım olacaktır.

Enjin Coin (ENJ) Fiyat Tahmini 2025

Önümüzdeki dört yıl içinde ENJ fiyatları 80 dolara kadar çıkabilir. Ancak bu seviyeye ulaşmak ENJ için o kadar da zor olamazdı çünkü siparişleri almak veya satmak için ek orta, kısa vadeli ve uzun vadeli fiyat hedefleri bulunabilir. Bu, ENJ’nin tahmine göre önümüzdeki beş yıl içinde yakında yeni bir ATH’ye ulaşma olasılığının yüksek olduğunu gösteriyor.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap