Dvision Metaverse 1 Kasım’da Resmen Çıkıyor!

Dvision Metaverse 1 Kasım’da Resmen Çıkıyor!
0

DVision Metaverse, 1 Kasım’da yayında olacak. Ekibe göre, lansman gününde sunulacak olan en çok beklenen Squid Game show ile ilgili oyun etkinliklerinin tanıtımıyla metaverse’yi açmaya hazırlanıyor. Bu, Dvision Network’ün Eylül ayının başlarında Binance Smart Chain’in birinci yıl dönümünü kutlamasından sonra geldi. Ayrıca, Dvision World’ün Açık Beta Testini yürütmek. Binance Akıllı Zinciri 1 yıldönümü metaverse tarafından yürütülen çok ilgi görmüş ve geniş katılımlı etkinlikler uzun bir çizgi, son DVision Ağı.

Özellikle, metaverse’in ana lobisi ‘Dvision World’ olarak bilinir ve sanal dünyada ifşa edilecek tüm Meta-Cities’e bir portal görevi görür. Her Meta-City’nin ortaya çıkacağı ‘Central Warp Tower’, Dvision World’deki 20 farklı şehri birbirine bağlayacak.

Sonuç olarak, kullanıcılar kendi avatarlarını oluşturabilecek ve DVision World’e erişim elde edebilecekler. Ayrıca çeşitli etkinliklere katılın ve ‘Meta-Cities’ lansmanına katılın.

Dvision World hakkında konuşan Dvision Network İş Geliştirme Başkanı Boburjon Muydinov şunları söyledi:  

Dvision World, 1 Kasım 2021’de tamamen halka açılacak. Dvision Network için bu dönüm noktası başarısı, ekosistem genişleme aşamasının başlangıcını ve tamamlanmasını başlattığı için blok zinciri protokolü tarafından elde edilebilecek ana ağ lansmanına eşittir. kapalı metaverse geliştirme aşaması. 

Açıkça, lansman tarihi yaklaştıkça, Meta-Şehirlerin cezbedici manzaraları şüphesiz katılımcıları memnun edecektir. Metaverse, olayları, oyunları ve çeşitli diğer sanal etkinlikleri barındırabilen gelişen bir konsept ve sanal yerdir. İşte Meta-Cities’e bir bakış:

Açıkça, lansman tarihi yaklaştıkça, Meta-Şehirlerin cezbedici manzaraları şüphesiz katılımcıları memnun edecektir. Metaverse, olayları, oyunları ve çeşitli diğer sanal etkinlikleri barındırabilen gelişen bir konsept ve sanal yerdir. İşte Meta-Cities’e bir bakış:

Dvision Tam Olarak Nedir?

BSC’ye dayanan Dvision Network, herkesin kendi avatarlarını oluşturabileceği ve hiçbir şeyin imkansız olmadığı sanal bir dünyayı keşfedebileceği blok zinciri tabanlı bir meta veri deposu olarak kendini tanıtıyor. İnsanlar, hepsi tipik özellikler olan oyunların, etkinliklerin ve hatta fuarların tadını çıkarabilir. 

En heyecan verici olanı ise, kullanıcıların önceden herhangi bir geliştirme deneyimi olmadan kendi NFT’lerini yaratmalarına izin verilmesidir ve bu tür NFT’lerin satılıp satın alınabileceği ve gelir getiren merkezi olmayan bir değişim sağlanır. Platform, çok sayıda büyük borsada işlem gören DVI yardımcı programı belirtecine güç sağlar.

Dvision Metaverse’e Nasıl Katılabilirsiniz?

Evrimin bir parçası olmak için, 1 Kasım’daki ilk çıkıştan önce, airdrop duyurusunun yanı sıra yaklaşan gelişmeleri de tahmin etmek için bir hesaba ön kayıt yaptırmanız yeterlidir. 

Dvision Özellikleri Güncellendi

Aslında, Dvision ekibi, meta veri deposuna girmeden önce, kullanıcılardan üzerinde çalıştıkları projenin bazı yeni özelliklerine bir göz atmalarını da ister: 

Kazanmak İçin Oyna : Savaş Modu ve KARA Arıtma Süreci

İlk yayınlanan Meta Şehirler, LAND’lerin %40’ını işgal eden ve kullanıcıların LAND’i onlardan arındırmak için aktif olarak savaş moduna girmelerini gerektiren canavarlarla yeni Play-to-Earn arenasını tanıtacak. LAND Purification, kullanıcıların Meta-işgal altındaki Şehrin LAND’deki virüs sonlandırma sürecine katkıda bulunmak için virüs bulaşmış canavarlarla yüzleşmek için PET’lerini kullanmaları gereken bir savaş modudur. 

Yeni NFT Kullanım Örnekleri : Oyun İçi ÖĞELER

PET sistemi, 2021’in dördüncü çeyreğinde piyasaya sürülecek olan ‘Play-to-Earn’ konseptinin önemli bir bileşenidir. Savaş moduna katılmak ve LAND Arıtma sürecine katkıda bulunmak için, kullanıcıların öncelikle bir On-Bebek (PET). Kullanıcılar, DVI jetonlarını kullanarak NFT Marketplace’te PET satın alabilirler.

Güncellenmiş Tokenomik : Stake, Fayda, Yönetişim

Dvision Token (DVI), Dvision Metaverse’in başlıca yardımcı programı ve yönetişim belirtecidir. DVI’nın ilk ve en önemli kullanım durumu, kullanıcıların LAND, AVATAR ve ITEM satın alıp takas edebileceği pazarıdır. Dvision Network, merkezi olmayan politika oluşturma için bir DAO çalıştıracak. DVI sahipleri, 2022’nin başlarından itibaren DVI tokenlerini stake ederek DAO Pool’dan ödüller kazanabilecekler.

DVG : yeni eklenen oyun içi ödül para birimi (token olmayan)

DVG (Dvision Gold), görünüşte Dvision’ın yakın zamanda tanıtılan Play to Earn konsepti kapsamında oyun içi ödül belirteci olarak kullanılması amaçlanan sanal ödül parasıdır.

DAO : yükseltilmiş yönetim sistemi

Merkezi olmayan politika oluşturma uygulamaları için bir DAO mekanizması, Dvision Network tarafından yakında tanıtılacaktır. DAO, zaman içinde birden fazla aşamada kademeli olarak etkinleştirilecektir.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap