Dogecoin, Litecoin, Chainlink Fiyat Analizi: 27 Nisan

Dogecoin, Litecoin, Chainlink Fiyat Analizi: 27 Nisan
0

Bitcoin 38,2 bin dolardan 40,6 bin dolara fırladı ve son birkaç gün içinde tekrar 38 bin dolar aralığına geri döndü. Bu hareketlilik, altcoin piyasasının fiyat çizelgelerinde de şekillendiğini gördü. Dogecoin, bir aralıkta birden fazla gün birikiminden sonra keskin bir ralli gördü. Litecoin ve Chainlink düşüş eğilimini sürdürdü.

Dogecoin (DOGE) Analiz

analiz
dogecoin, litecoin, chainlink fiyat analizi: 27 nisan 4

DOGE 0.122’den 0.171’e pompalandı ve bu düşük ve yüksek dalgalanmalara dayalı olarak bir dizi Fibonacci düzeltme seviyesi (sarı) çizildi. Önceki gün, DOGE’nin 0.14 $ arz bölgesinin altına da düştüğünü gördü.

Bununla birlikte, fiyat 0.134 $ destek seviyesinin yakınında bir miktar destek buldu. Müthiş Osilatör ve MACD sıfır çizgisinin altına daldığında momentum göstergeleri düşüş gösterdi. CVD ayrıca güçlü satış baskısı gösterdi. Bu nedenle, boğalar için bir dava açmak için 0.14 $ direnç bölgesi ve geri çekilme seviyesinin birleşmesi gerekecek.

Litecoin (LTC) Analiz

analiz
dogecoin, litecoin, chainlink fiyat analizi: 27 nisan 5

LTC, son birkaç gün içinde azalan bir kanalda (sarı) işlem görüyordu. Kuzeyde, 101 dolar ve 104 dolar seviyelerinin, kanalın sırasıyla orta noktasını ve en yüksek seviyelerini temsil ettikleri için güçlü direnç seviyeleri olması muhtemel.

RSI 29.6’da ve aşırı satım bölgesinin içindeydi. Bu, fiyatın sıçramasını görebilir ve daha fazla olumsuzluktan önce biraz toparlanabilir. OBV istikrarlı bir düşüş trendi içindeydi, bu da satış hacminin son birkaç gündeki alım hacminden daha fazla olduğu anlamına geliyordu.

Bu nedenle, önümüzdeki birkaç gün içinde LTC için olası senaryo, başka bir düşüşten önce 100 dolara doğru bir sıçramaydı.

Chainlink (LINK) Analiz

analiz
dogecoin, litecoin, chainlink fiyat analizi: 27 nisan 6

Litecoin gibi Chainlink de geçen hafta düşüş trendinde. A/R istikrarlı bir şekilde düşüyor ve bu da istikrarlı bir satış baskısı gösteriyor. Bu, düşüş trendinin gerçek satışla desteklenmesi gerektiğini doğruladı. RSI, güçlü düşüş momentumu göstermek için 36 seviyesindeydi.

ADX (sarı) ve -DI (kırmızı) 20 işaretinin oldukça üzerinde olduğundan DMI da güçlü bir düşüş eğilimi gösterdi. Fiyat ayrıca 13.58 dolarlık direnç seviyesinin altına düştü ve bir dizi daha düşük en yüksek ve daha düşük en düşük seviyeler oluşturdu.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap