Dogecoin Fiyat Analizi: Elon Musk’ın Son Tweetlerine Rağmen DOGE Kritik Destekte!

Dogecoin Fiyat Analizi: Elon Musk’ın Son Tweetlerine Rağmen DOGE Kritik Destekte!
0

Diğer kripto para birimleri gibi, Dogecoin de Mayıs ayında DOGE değerlemesinde hızlı bir düşüş yaşayan sancılı bir ay gördü. Elon Musk en sevdiği kripto para birimini kritik destek fiyatıyla kurtarabilecek mi?

Temel Destek seviyeleri: 0,08 ABD doları

Temel Direnç seviyeleri: 0.11 $

Dogecoin, Nisan ayında olumlu bir ay geçirdi, ancak tüm bunlar, fiyatının sadece bir ay önce kaydedilen en yüksek seviyelere göre %60’ın üzerinde düşmesiyle Mayıs ayında aniden durdu. Şimdi DOGE, 8 sentlik kritik destekle karşı karşıya. Yükseliş tarafında, kilit direnç 11 sentte bulunuyor, ancak bu seviye şu anda oldukça uzak görünüyor.

dogecoin
dogecoin fiyat analizi: elon musk'ın son tweetlerine rağmen doge kritik destekte! 3

Dogecoin Teknik Göstergeler

İşlem Hacmi: Hacim son iki gün içinde yeşilde kapandı, ancak şimdi fiyat hareketi tekrar kırmızıya döndü. Yukarıdakilere rağmen, işlem hacmi hafta sonu boyunca düşük kaldı.

RSI : Günlük RSI daha yüksek bir dip yaptı ancak aşırı satım bölgesine çok yakın olmaya devam ediyor. Bu, RSI daha yükseğe çıkamadığı sürece bir zayıflık işaretidir.

MACD : Günlük MACD yükselişte. Ancak, histograma yansıyan satın alma momentumu yoktur.

dogecoin
dogecoin fiyat analizi: elon musk'ın son tweetlerine rağmen doge kritik destekte! 4

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap