Dogecoin Fiyat Analizi: DOGE Bugün %17 Arttı, İşte Sıradaki Kritik Hedef!

Dogecoin Fiyat Analizi: DOGE Bugün %17 Arttı, İşte Sıradaki Kritik Hedef!

Dogecoin, ağustos ayında, ayın başından bu yana %40’lık bir ralli ile hayal kırıklığına uğratmadı. Alıcılar, fiyatı bu rallide bazı kırılmalara yol açabilecek önemli bir direncin hemen altına getirmeyi başardı.

Temel Destek seviyeleri: 0.076 $

Temel Direnç seviyeleri: 0,09 ABD doları, 0,11 ABD doları

Dogecoin’in fiyatı bugün %17 arttı ve 0,09 dolardan kilit direnci vurdu. Bu, Mayıs 2021’deki tüm zamanların en yüksek seviyesinden bu yana oluşan büyük bir alçalan üçgenin üst sınırı. Boğalar bu üçgenin üzerine çıkmayı başarırsa, bir sonraki hedef 0.11 dolardan bulunacak. Destek 0.076 dolarda.

dogecoin

Teknik Göstergeler

İşlem Hacmi: Güçlü alım hacmi DOGE’yi bugün çok daha yukarılara taşıdı. Asıl soru, alıcıların bu ivmeyi sürdürüp sürdüremeyecekleri.

RSI : Günlük RSI, 70’in üzerinde noktada aşırı alım bölgesinde. Bu, alıcıların DOGE’ye maruz kalmaya istekli olduklarını gösteriyor, ancak ayılar kilit direnci savunabiliyorsa, hazırlıksız da yakalanabilirler.

MACD : Günlük MACD, genişleyen bir histogram ve hareketli ortalama ile yükseliş gösteriyor. Mevcut fiyat hareketi bir miktar coşku gösteriyor ve bu da göstergelere yansıyor.

dogecoin

Dogecoin Fiyatı İçin Kısa Vadeli Tahmin

Alıcılar ana direnci 0,09 ABD dolarından kırabilirse, Dogecoin’in sürekli bir toparlanmaya girme ve hızla 0,11 ABD dolarına doğru hareket etme olasılığı daha yüksek olacaktır. Bununla birlikte, Bitcoin ve Ethereum için fiyat hareketi kısa vadede düşüş gösteriyor ve bu, şu anda DOGE’nin rallisini durdurabilir.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında