Dogecoin Fiyat Analizi: DOGE %8 Düştü, Daha da Düşme İhtimali Nedir?

Dogecoin Fiyat Analizi: DOGE %8 Düştü, Daha da Düşme İhtimali Nedir?

Dogecoin, temel direncin ötesine geçemeyince ışıltısını kaybetti. Bu, ayıları görevlendirdi ve fiyatı düşürmeye istekli görünüyorlar.

Dogecoin Fiyat Analizi

Temel Destek seviyeleri: 0,075 ABD doları

Temel Direnç seviyeleri: 0,11 $

0,11 $’daki kilit direnç, boğanın DOGE fiyatını yükseltmeye yönelik en son girişimini durdurdu. Bu, grafikte daha düşük bir tepe yarattı ve fiyat hareketini düşüş eğilimine soktu. Satıcılar şimdi kontrolde görünüyor ve fiyat hızlı bir şekilde 0,075 $ desteğine geri dönebilir.

dogecoin
dogecoin fiyat analizi: doge %8 düştü, daha da düşme i̇htimali nedir? 3

Teknik Göstergeler

İşlem Hacmi: Hacim yatay ve son iki haftadır kırmızı renkte kapandı. Bu aşağı yönlü.

RSI : Günlük RSI düşüyor ve bu oranda daha düşük bir dip yapabilir. RSI şu anda 50 puanın altında olduğundan, görünüm negatife doğru eğiliyor.

MACD : Günlük MACD geçen Cuma günü düşüş eğilimi gösterdi ve o zamandan beri satış ivmesi arttı. Kilit dirençteki en son ret, ayıları cesaretlendirdi.

dogecoin
dogecoin fiyat analizi: doge %8 düştü, daha da düşme i̇htimali nedir? 4

Dogecoin Fiyat için Kısa Vadeli Tahmin

Dogecoin, Ekim sonundaki parabolik yükselişinin ardından büyük bir düzeltme içinde bulunuyor. Mevcut fiyat hareketi, DOGE’nin alıcılar sonunda geri dönmeden önce kilit desteği 0,075 $’da yeniden test etme olasılığının daha yüksek olduğunu gösteriyor.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.