Dogecoin (DOGE) Yatırımcıları Başka Bir Satış İçin Hazırlanmalı mı?

Dogecoin (DOGE) Yatırımcıları Başka Bir Satış İçin Hazırlanmalı mı?
0

Kripto endüstrisindeki gaziler, şimdiye kadar Dogecoin’in (DOGE) derin sularda sığ sulardan çok daha uzun süredir yüzdüğünün farkındalar. Ve jetonun fiyat performansına bakıldığında, bu serinin çok yakında bitmeyeceği tahmin edilebilir.

Dogecoin’in bir sonraki bölümü…

İyi görünmüyor. Öncelikle fiyat göstergelerine bakıldığında, DOGE aslında grafiklerde daha da düşmeye hazırlanıyor ve bu sefer topluluktan da pek destek görmüyor.

Bollinger Bantları, altcoinin temelin altındaki yakın hareketi göz önüne alındığında, aynı şeyin ilk işaretini doğruluyor ve bu da madeni para üzerinde düşüş etkisi ipuçları veriyor.

Bununla birlikte, düşük volatilite, yani düşük bir fiyat dalgalanması olasılığı sergileyen bantların yakınlığı göz önüne alındığında, DOGE dik bir düşüş gözlemlemeyebilir.

İkincisi, Parabolik SAR’dan aldığı yükseliş trendi desteği azalıyor ve gösterge aktif bir düşüş trendine geçmenin eşiğinde.

Ancak Squeeze Momentum göstergesinden bir miktar geri tepme var, buna göre bu, 45 günden fazla bir süredir yükselişin ilk görünümü.

dogecoin
dogecoin (doge) yatırımcıları başka bir satış i̇çin hazırlanmalı mı? 5

Bununla birlikte, geçmişte de, yeşil çubuklar genellikle düşüşün başlangıcında göründüğü ve düşüş eğiliminde kaybolduğu için, bu gösterge bir yükseliş trendi tahmininde oldukça doğru değildi.

Ayrıca, neredeyse bir aydır zirve yapan daha geniş piyasa korkusunun durumu göz önüne alındığında, anlık yükselişin madeni para için pek bir şey yapacağı söylenemez.

dogecoin
dogecoin (doge) yatırımcıları başka bir satış i̇çin hazırlanmalı mı? 6

Dogecoin düşmeye başlamadan önce olduğu gibi, yatırımcılar daha kötüye gitmeden önce varlıklarını satarak yüklemeye çalışıyorlar.

Zincir içi verilere göre, şu anda piyasada aktif olan, satın almaya göre çok daha yüksek bir satış teklifi var ve bu, 25 milyonu (2 milyon $) aşan bir marjla.

dogecoin
dogecoin (doge) yatırımcıları başka bir satış i̇çin hazırlanmalı mı? 7

Ve savunmalarında, bu hareket, varlığın değeri sadece düşmekle kalmayıp, aslında sonsuza kadar en düşük noktasında olduğu için mantıklı.

Doğal olarak yatırımcılar, davranışlarına yansıyan Dogecoin’e tutunmak için bir neden bulamıyorlar. Fiyatlar daha da düşerse, ki bu en doğal sonuç olabilir, yatırımcılar kesinlikle daha fazla satmaya meyilli olacaktır.

dogecoin
dogecoin (doge) yatırımcıları başka bir satış i̇çin hazırlanmalı mı? 8

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap