Dogecoin, Apecoin, STEPN Fiyat Analizi: 30 Nisan

Dogecoin, Apecoin, STEPN Fiyat Analizi: 30 Nisan
0

Dogecoin son birkaç gündür konsolidasyon aşamasındayken, STEPN ve ApeCoin yükseliş görünümüne sahipti. Son birkaç gün içinde kripto pazarındaki düşüşe rağmen, GMT teknik öneme sahip bir bölgeden sıçramayı başardı.

Dogecoin (DOGE) Analiz

analiz
dogecoin, apecoin, stepn fiyat analizi: 30 nisan 4

DOGE’nin 0.122’den 0.171’e yükselmesine dayanarak, bir dizi Fibonacci seviyesi (sarı) çizildi. %61.8 ve %78.6 geri çekilme seviyelerinin sırasıyla 0.141 ve 0.133 dolar olduğunu gösterdi. Geçtiğimiz birkaç gün içinde, DOGE bu seviyelerde işlem görüyor ve 0.134 $ destek seviyesinden de bir sıçrama gördü.

Yönlü Hareket Endeksi ilerlemede güçlü bir eğilim göstermedi ve tüm çizgiler 20 işaretinin altındaydı. Bu, konsolidasyon aşamasında Dogecoin ticareti fikrini daha da güçlendirdi. Bollinger Bantları da oynaklığın azaldığını göstermek için fiyat çevresinde sıkıydı.

ApeCoin (APE) Analiz

analiz
dogecoin, apecoin, stepn fiyat analizi: 30 nisan 5

ApeCoin 27,6 dolardan derin bir geri çekilme gördü. Bir kez daha, çizilen Fibonacci düzeltme seviyeleri, fiyatın %78.6 düzeltme seviyesine iyi uyduğunu gösterdi. Ayrıca, 18.6 $, geçen hafta APE’yi reddeden bir seviyeydi ve şimdi destek olarak yeniden test edildi.

A/R çizgisi önceki gün yükseliş trendindeydi ve bu da APE’nin 19$’dan başlayan yükselişinin arkasında güçlü talebin olduğunu gösteriyor. Müthiş Osilatör, APE’nin arkasındaki yükseliş momentumunu bir kez daha belirtmek için sıfır çizgisinin üzerine tırmandı. RSI, daha düşük zaman dilimi momentumunda bir kaymayı belirtmek için nötr 50’nin üzerine de geri döndü.

STEPN (GMT) Analiz

analiz
dogecoin, apecoin, stepn fiyat analizi: 30 nisan 6

GMT, fiyat hareketi söz konusu olduğunda, son birkaç haftadır bir uzay gemisindeydi. Yazma sırasında, 3.4 dolara gerilemenin bir düşüş trendinin başlangıcı değil, sadece bir geri çekilme olduğu görülüyordu.

VPVR aracı, Kontrol Noktası ve Yüksek Değer Alanının sırasıyla 3,2 $ ve 3,84 $ olduğunu gösterdi. Yazma sırasında, GMT 3,97 dolardan işlem görüyordu ve düşüş eğilimi önermek için 3,09 doların altına düşmesi gerekiyor.

OBV, yükselen bir gelişme olan eski bir dirençten sıçradı. Bu, boğaların fiyatları daha yükseğe çıkarabileceğini gösterdi. RSI ayrıca nötr 50’yi destek olarak test etti ve yükselen yükseliş momentumunu göstermek için daha yükseğe tırmandı.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap