DOGE, BTC’nin 45 Bin Dolara Göz Atmasıyla% 5 Arttı!

DOGE, BTC’nin 45 Bin Dolara Göz Atmasıyla% 5 Arttı!
0

Dogecoin ve CRO’nun etkileyici artışlarının öncülüğünde, kripto piyasasının çoğu bugün biraz yeşile döndü.

Hafta sonu geldiğinde, Bitcoin sakinleşti ve 45.000 doların biraz altında kaldı. Çoğu altcoin, hafif günlük artışlarla benzer bir konumda. En önemli kazançlar Dogecoin ve Cronos’a ait.

Bitcoin Yeniden 45 Bin Dolara Çıkıyor

BTC manzarası geçen Pazar oldukça farklıydı. Varlık kademeli olarak değer kaybediyordu ve bir hafta içinde ilk kez 40.000 doların altına düşmeye yakındı.

Ancak, yedi gün içinde kripto piyasalarında çok şey değişebilir. Bitcoin, 40.000 doların altına düşmek yerine etkileyici bir yükseliş başlattı ve o sırada üç haftanın en yüksek seviyesini işaretlemek için 43.000 dolara sıçradı.

Saldırıya geri dönmeden önce biraz geri çekildi ve bu sefer 44.000 dolara ulaştı.

Kripto para dün 45.000 doların biraz altında durdu ve şu anda orada oturuyor. Bu, BTC’nin geçen hafta neredeyse %8 arttığı ve piyasa değerinin 850 milyar dolar olduğu anlamına geliyor.

doge
doge, btc'nin 45 bin dolara göz atmasıyla% 5 arttı! 3

DOGE ve CRO Öncülük Ediyor

Altcoinler de günlük ölçekte oldukça sakin. Ethereum bu hafta 3.000 dolar seviyesini geri aldı ve o zamandan beri geriye bakmadı. Dün küçük bir geri çekilmeden sonra, ikinci en büyük kripto şimdi biraz yeşilde ve 3.100 doların oldukça üzerinde duruyor. Ayrıca geçen hafta yaklaşık %8 arttı.

Binance Coin, yaklaşık %1’lik bir artışın ardından 420 dolara yakın. Ripple, Cardano, Solana, Terra, Polkadot, Avalanche ve Shiba Inu benzer bir yüzdeyle yükseldi.

Daha büyük sermayeli altcoinlerden en önemli kazançlar Dogecoin ve Cronos’tur. Her iki varlık da yaklaşık %5 arttı. Sonuç olarak, DOGE 0.14$’da otururken, CRO 0.45$’ın üzerinde.

Yine de, CoinGecko’ya göre ZIL %60’ın üzerinde yükselirken ve 0.1$’a yakın bir yerde olduğu için Zilliqa gösteriyi çaldı.

Convex Finance (%20), VeChain (%14) ve ApeCoin’den (%9) daha fazla kazanç geliyor. Kripto piyasa değeri 2 trilyon doların biraz üzerinde kaldı.

doge
doge, btc'nin 45 bin dolara göz atmasıyla% 5 arttı! 4

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap