Değişken Haftanın Ardından Bitcoin 43K $’a Yeniden Ulaştı, Litecoin %8 Arttı

Değişken Haftanın Ardından Bitcoin 43K $’a Yeniden Ulaştı, Litecoin %8 Arttı
0

Bitcoin son 24 saatte 1.000$ eklemeyi başarırken, Litecoin %8 artışla 150$’ın biraz altına düştü.

Dün 42.000 doların altındaki seviyelere düşüşün ardından, Bitcoin sıçradı ve yaklaşık 43.000 dolara yükseldi. Çoğu altcoin, günlük ölçekte de biraz yeşilde, BNB 500 dolara yaklaşıyor ve Litecoin ve ATOM’dan daha etkileyici kazançlar.

Bitcoin 43 Bin Dolara Dokundu

Geçtiğimiz birkaç gün, birincil kripto para birimi için oldukça olumlu görünüyordu. Varlık Pazartesi günü 40.000 doların altındaki düşüşünden kurtuldu ve kademeli olarak değer kazandı.

Sadece birkaç gün içinde 4.000 dolardan fazla değer kattı ve bu da sonuncusu Perşembe günü olmak üzere birkaç kez 44.000 doların üzerine çıkmasına neden oldu.

Ancak, işte manzara değişti. Haftalık en yüksek 44.500 dolara dokunduktan sonra, ayılar hızlandı ve BTC’yi güneye doğru itti. Bu sefer, Bitcoin 2.500 doların üzerine düştü ve dün 42.000 doların biraz altına düştü.

O zamandan beri BTC yaklaşık 1.000 dolar değer kattı ve şu anda yaklaşık 43.000 dolar seviyesinde bulunuyor ve piyasa değeri 800 milyar doların üzerinde kaldı.

bitcoin
Değişken Haftanın Ardından Bitcoin 43K $'a Yeniden Ulaştı, Litecoin %8 Arttı 3

Litecoin %8 Arttı: BNB 500 Dolara Yakın

Ethereum, son birkaç gün içinde kendi başına dalgalı bir hafta geçirdi ve buna 3.000 doların altında ayın en düşük seviyesinde bir düşüş de dahildi. Ancak bu düşüşten sonra ETH saldırıya geçti ve birkaç gün içinde 300 doları geri aldı. Şu an itibariyle, dünden bu yana %2’lik küçük bir artış, ikinci en büyük kriptoyu 3.300 doların üzerine çıkardı.

Binance Coin gün içinde yaklaşık %3 arttı ve 500$’ı zorlamaya yakın. Ripple, Polkadot, Avalanche, Shiba Inu, MATIC, LINK ve Terra da biraz yeşil renkte.

Litecoin (%8), daha büyük sermayeli altcoinlerden en fazla kazanandır ve onu ATOM (%7) takip etmektedir. Buna karşılık Dogecoin, Solana ve ADA küçük kayıplara uğradı.

Kripto para piyasa değeri dünden bu yana yaklaşık 40 milyar dolar arttı ve 2 trilyon doların oldukça üzerinde kaldı.

bitcoin
Değişken Haftanın Ardından Bitcoin 43K $'a Yeniden Ulaştı, Litecoin %8 Arttı 4

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap