Decentraland (MANA) Fiyat Analizi: 01 Kasım 2021 – Yükseliş Devam Edecek Mi?

Decentraland (MANA) Fiyat Analizi: 01 Kasım 2021 – Yükseliş Devam Edecek Mi?
0

Bu Decentraland (MANA) Fiyat Analizi, yalnızca teknik analize dayanmaktadır. Aşağıda, MANA fiyat analizimizi ve tahminimizi yaparken dikkate aldığımız temel metrikleri göreceksiniz .

Decentraland (MANA), bu yıl kripto dünyasını kasıp kavuran en aktif kripto para birimlerinden biri. Spesifik olmak gerekirse, kripto 31 Ekim 2021’de tüm zamanların en yüksek fiyatı olan 4,69 $’a ulaşmayı başardı.

Bu yıl yükselen kripto para birimleri arasında MANA, bazıları için belki de en şaşırtıcı olanlardan biri. Doğrudan Bitcoin ile ilgili değildir ve bugün en çok abartılan kripto para birimi de değildir. Ancak farkında olanlar için MANA, 2019’dan beri var.

Bu Decentraland fiyat analizi ve fiyat tahmininde, MANA’nın 10$’a ulaşıp ulaşmayacağının performansına bir göz atıyoruz. Ancak ondan önce, Decentraland’ın (MANA) ne olduğu ve kripto pazarındaki mevcut konumu hakkında daha fazla bilgi edinelim.

Decentraland (MANA) Nedir?

Decentraland (MANA), Ethereum blok zincirine dayalı bir sanal gerçeklik platformudur . Ayrıca, kullanıcıların içerik ve uygulamalar oluşturmasına, deneyimlemesine ve bunlardan para kazanmasına olanak tanır. Decentraland, 2017’de gerçekleşen 24 milyon dolarlık ilk madeni para arzının (ICO) ardından piyasaya sürüldü. Ayrıca sanal dünya, 2019’da kapalı betasını başlattı ve Şubat 2020’de de halka açıldı.

MANA, değiştirilemez ERC-721 LAND jetonlarını elde etmek için yakılması gereken bir ERC-20 jetonudur. MANA jetonları, Decentraland pazarında çeşitli giyilebilir cihazlar, avatarlar, isimler ve daha pek çok şey için ödeme yapmak için de kullanılabilir.

MANA’nın bu piyasa performansının onu bu yıl karlı bir kripto para birimi haline getirebileceğini düşünüyor musunuz? öğrenmek için merak ediyor musunuz? Daha fazla bilgi edinmek için MANA grafiğine gidelim ve fiyat kalıplarının bize MANA fiyatının 2021’de nasıl hareket edeceğine dair herhangi bir ipucu verip vermeyeceğini öğrenelim.

Decentraland (MANA) Mevcut Piyasa Durumu

CoinMarketCap’e göre MANA, bu MANA fiyat analizinin yazıldığı tarih itibariyle 24 saatlik 25.249.245.049$ işlem hacmiyle 3$’dan işlem görüyor. MANA fiyatı son 24 saatte %42,78 arttı.

Ayrıca, MANA’nın mevcut dolaşımdaki 1.82B MANA arzı vardır. Şu anda MANA için en iyi kripto para borsaları Binance, OKEx, Upbit, FTX ve CoinTiger Exchange’dir.

Şimdi, 2021 için bu MANA teknik analizinin bir sonraki bölümüne geçelim.

Decentraland (MANA) Fiyat Analizi 2021

Şu anda MANA, CoinMarketCap’te 35. sırada yer alıyor . Ancak blok zincirindeki son değişiklikler ve gelişmeler , kripto para biriminin fiyatının yükselmesine yardımcı olacak mı? Bu MANA fiyat tahmini makalesinin grafik analizi kısmına geçelim.

screenshot 1 1 1024x548 1
Artan Tarak modelini gösteren MANA/USDT grafiği (Kaynak: TradingView )

Yukarıda gösterildiği gibi, bu ayın başında MANA ayı-boğa trendinden döndü. Bu dönemde yüksek işlem hacmi meydana geldi. Ayrıca, günlük zaman diliminde MANA, Artan Tarak paterni gösterdi.

Tipik olarak, bu model bir yükseliş trendine eşlik eder, ancak bazı durumlarda değişip düşüş trendi haline gelebilir. Aslında yukarıdaki grafikte bu örüntünün oluşumu geçtiğimiz ay içinde gerçekleşti.

screenshot 2 1024x556 1
MANA Göreceli Güç Endeksi (Kaynak: TradingView )

Göreceli Güç Endeksi (RSI) 88.16’da, bu da MANA’nın aşırı alım durumunda olduğu anlamına geliyor. Bu nedenle, bu herhangi bir zamanda bir fiyatın tersine dönmesine neden olabilir.

Bu nedenle, tüccarlar akıllıca ticaret yapmalı ve piyasa hype tarafından etkilenmeye direnmelidir. Bunu göz önünde bulundurarak, tüccarlar temkinli olabilir ve kripto para piyasasının vahşi dalgalanmaları nedeniyle kayıplardan kaçınabilir.

Ayrıca Basit Hareketli Ortalama’ya (SMA) ve Üstel Hareketli Ortalama’ya (EMA) da bakalım.

screenshot 3 1 1024x561 1
MANA 30 günlük SMA ve 50 günlük EMA (Kaynak: TradingView )

2021’in başından bu yana, MANA’nın fiyatı, her biri bir öncekinden daha yüksek olan birçok yükseliş hareketi gördü. Üstelik bunları hemen dalgalanmalar, konsolidasyonlar ve düzeltmeler takip ediyor. Bunu göz önünde bulundurarak MANA, 2021’de şu ana kadar rekabetçi bir pazara sahip.

Decentraland (MANA) Fiyat Tahmini 2021

Aşağıda bu MANA fiyat tahmin grafiğinde gösterildiği gibi, daha küçük bir zaman diliminde MANA yükseliş eğilimi gösterdi.

screenshot 4 2 1024x557 1
MANA/USDT Fiyat Tahmini (Kaynak: TradingView )

Yukarıdaki Decentraland fiyat tahmini, MANA’nın yükseliş eğilimi gösterdiğini gösteriyor. İdeal durumlarda, bu bir fiyat kırılmasına bile yol açabilir.

Dahası, 2021 MANA fiyat tahminimize yönelik kısa-orta vadeli senaryoda MANA’nın Fib geri çekilme seviyesini 5,8 dolardan aşması gerekiyor. Bunu yapmak için Fib seviyesinde 4,97 dolardan daha fazla destek oluşturması gerekiyor. Aksi takdirde, ayılar üstünlük kazanabilir ve MANA’yı kendi bölgelerine sürükleyebilir.

Decentraland Fiyat Tahmini 2022

Bu yükseliş eğilimi devam ederse, MANA 2022’nin sonunda 10 dolara ulaşacak. Ayrıca, 2022’nin ilk yarısı 8 dolara kadar hızlı bir büyüme gösterecek. O zaman bu yükseliş yavaşlayacak, ancak büyük düşüşler beklenmiyor. Yaklaşan ortaklıklar ve 15$’a ulaşan gelişmeler, fiyat açısından oldukça iyimser ancak yakın gelecek için şüphesiz mümkün.

Decentraland Fiyat Tahmini 2023

MANA’nın fiyatı çok yüksek seviyelere çıkabilir, ancak 25$’a ulaşabilir. Üstelik bu, ancak piyasanın yükseliş eğilimini sürdürmesi durumunda mümkündür. Ek olarak, yalnızca kripto para birimi MANA psikolojik direnç seviyesini geçerse.

Decentraland Fiyat Tahmini 2024

En son güncellemeler, gelişmeler, MANA fiyat tahmini ve platformun yeni proje tahminlerine göre. Ayrıca, bu kripto pazarında MANA fiyatını artırabilir ve fiyat yükselip 35 dolara ulaşabileceği için en iyi yatırım olacaktır.

Decentraland Fiyat Tahmini 2025

Önümüzdeki dört yıl içinde MANA fiyatları 50 dolara kadar çıkabilir. Ancak bu seviyeye ulaşmak MANA için o kadar da zor olmadı çünkü alım veya satım emirleri için ek orta, kısa vadeli ve uzun vadeli fiyat hedefleri bulunabilir. Bu, MANA’nın tahmine göre önümüzdeki beş yıl içinde yakında yeni bir ATH’ye ulaşma olasılığının yüksek olduğunu gösteriyor.

Çözüm

MANA’nın 2021’de önünde harika bir geleceği var. MANA ekosisteminde ve genel kripto pazarında devam eden gelişmelerle birlikte, MANA’nın yeni zirvelere ulaştığını görebiliriz.

Ayrıca, uzun vadeli 2021 MANA fiyat tahminimiz de yükseliş yönünde. Ayrıca MANA’nın 3,7 doları aşma olasılığı yüksek ve bu yıl 5,8 doların üzerine çıkabilir. Ancak bu, ancak birkaç psikolojik engeli aşarsa gerçekleşecektir.

SSS

MANA nedir?

Decentraland, Ethereum blok zincirine dayalı bir sanal gerçeklik platformudur. 2017’de gerçekleşen 24 milyon dolarlık ilk madeni para teklifinden (ICO) sonra piyasaya sürüldü. MANA, yerel kripto para birimidir.

MANA Jetonları Nasıl Satın Alınır?

Kripto dünyasındaki diğer dijital varlıklar gibi MANA da birçok borsada alınıp satılabilir. Kullanıcılar MANA tokenlerini Binance veya Huobi Global gibi kripto para borsalarından satın alarak elde edebilirler.

MANA satın almaya değer mi?

MANA, 2021’de iyi bir yatırımdır. Ancak, kripto tüccarları, son derece değişken oldukları için kripto para birimlerinde işlem yaparken ekstra özen göstermelidir.

MANA parası iyi bir yatırım mı?

MANA, kripto pazarındaki aktif dijital varlıklardan biridir. Buna ek olarak, MANA artık NFT’leri de yaratan ünlü kripto platformlarından biridir.

2022 yılına kadar Decentraland fiyatı ne olacak?

Decentraland (MANA) fiyatının 2022 yılına kadar 15 dolara ulaşması bekleniyor.

2023 yılına kadar Decentraland fiyatı ne olacak?

Decentraland (MANA) fiyatının 2023 yılına kadar 25$’a ulaşması bekleniyor.

2024 yılına kadar Decentraland fiyatı ne olacak?

Decentraland (MANA) fiyatının 2024 yılına kadar 35 dolara ulaşması bekleniyor.

2025 yılına kadar Decentraland fiyatı ne olacak?

Decentraland (MANA) fiyatının 2025 yılına kadar 50 dolara ulaşması bekleniyor.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap