CZ: Bitcoin 2 Yıla Kadar Tüm Zamanların En Yüksek Grafiklerine Çıkabilir!

CZ: Bitcoin 2 Yıla Kadar Tüm Zamanların En Yüksek Grafiklerine Çıkabilir!
0

Changpeng Zhao, mevcut fiyat düşüşü göz önüne alındığında, Bitcoin’in tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşması için iki yıla kadar ihtiyaç duyabileceğini belirtti.

Dünyanın en büyük kripto borsası Binance’in CEO’su Changpeng Zhao, Bitcoin’in yaklaşık 70.000 dolarlık mevcut ATH’sine ulaşmasının birkaç ay ile iki yıl arasında süreceğine inanıyor. Ayrıca, büyük kripto para projelerinin ayı piyasasında hayatta kalacağını, küçük olanların ise başının belada olabileceğini tahmin etti.

Fiyat Dalgalanmaları Normaldir

Changpeng Zhao (CZ olarak bilinir), geçmişteki kripto piyasası çöküşleri sırasında yatırımcılara sık sık tavsiyelerde bulundu. The Guardian için yakın tarihli bir röportajda, endüstrinin nispeten yeni olduğunu ve bu nedenle önemli fiyat dalgalanmalarının beklendiğini belirterek bunu tekrar yaptı.

İnsanlar Bitcoin’in 20 bin dolarlık fiyatını “çok düşük” bir seviye olarak görebilirler, ancak varlığın yıllar içindeki gelişimini gözlemleyerek, önemli ölçüde ilerlediğini fark edecekler:

“Ama biliyorsunuz, 2018, 2019’da insanlara Bitcoin’in 2022’de 20K olacağını söyleseniz çok mutlu olurlar. 2018/19’da bitcoin 3.000 $, 6.000 $ idi.

CZ, BTC’nin geçen Kasım ayında kaydedilen tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 69.000 doları aşacağı konusunda da iyimser. Ancak, bunun gerçekleşmesi iki yıl kadar sürebilir:

“Bence tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 69 bin’den 20 bin’e düşen bu fiyat düşüşü göz önüne alındığında, geri dönmesi muhtemelen biraz zaman alacak. Muhtemelen birkaç ay veya birkaç yıl sürecek. Geleceği kimse tahmin edemez.”

bitcoin
cz: bitcoin 2 yıla kadar tüm zamanların en yüksek grafiklerine çıkabilir! 2

Ardından Binance CEO’su, devam eden kripto kışının, son boğa piyasası sırasında ekosisteme katılan daha küçük projeler için bir endişe olabileceğini savundu. Aksine yıllardır sektörün içinde olan daha büyük işletmeler krize göğüs gerecek.

Borsasının sorunların üstesinden gelmek için sermaye ve uzmanlığa sahip olduğundan emin oldu. Coinbase ve CryptoCom gibi çalışanları işten çıkaracaklarını açıklayan diğer birçok platformun aksine Binance ekibini genişletiyor.

CZ: En İyi Kripto Destekçisi

Bu ayın başlarında, Zhao ( dünyanın en zengin insanlarından biri olduğu tahmin ediliyor ) dijital varlıkları hem bir yatırım aracı hem de bir değişim aracı olarak gördüğünü söyledi. Bu nedenle, herhangi bir fiat para birimine sahip olmadığını ve tüm servetinin kriptoda olduğunu açıkladı:

“Benim için dolarım yok. Sahip olduğum her şey kriptolarda. Yani para harcamam gerektiğinde, bir kısmını bir yere harcamam gerekiyor. Benim için tamamen kriptodayım. Kripto satmayı düşünmeme gerek yok. Kripto benim param.”

CEO ayrıca, fiattan daha hızlı ve daha ucuz sınır ötesi ödemeleri kolaylaştırdığı için varlık sınıfını övdü. Konu bağış olduğunda Bitcoin ve altcoinler de iyi bir alternatif.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap