Curve (CRV) Haftalık Listelerde Üst Sıralarda, Ancak Bu Yükseliş Ne Kadar Sürecek?

Curve (CRV) Haftalık Listelerde Üst Sıralarda, Ancak Bu Yükseliş Ne Kadar Sürecek?
0

Curve DAO’nun yerel tokeni CRV’si, yaklaşık %40 oranında toplandıktan sonra bu hafta en büyük kazananlar listesine katıldı. Tokenin fiyat grafiğine bakmak, 2022’deki dip seviyesinden yukarı yönlü yönünün daha da etkileyici olduğunu ortaya koyuyor.

CRV’nin %38’lik yükselişi, onu piyasa değerine göre ilk 100 kripto para birimi içinde haftalık en çok kazananlar arasına koyuyor. Ayrıca, 0,99 dolara kadar yükselen %10’luk bir kazancın ardından (6 Temmuz Çarşamba) en iyi performans gösteren kripto para birimleri arasında yer alıyor. Bu fiyat etiketi, 2022’deki en düşük fiyat seviyesi olan 0,53 dolardan kabaca %72 yükseldiği anlamına geliyor.

CRV en son bu yılın başlarında Mart ayında önemli bir yükseliş performansı elde etmişti. Son üç haftada, 14 Mart’tan 3 Nisan’a kadar elde ettiği %66’lık ralliden daha fazla olan %72’lik bir artış elde etti.

crv
curve (crv) haftalık listelerde üst sıralarda, ancak bu yükseliş ne kadar sürecek? 4

CRV’nin en son yükselişi, Para Akışı Endeksi’nin (MFI) gösterdiği gibi yoğun birikimle desteklendi. Ralli, Göreceli Güç Endeksi (RSI) orta noktasında herhangi bir düşüş sürtünmesinin üstesinden gelebilecek kadar güçlüydü. Ayrıca, Müthiş Osilatör (AO) de sıfır çizgisinin üzerinde küçük yeşil çubukları yakmayı başardı. Basın zamanında, CRV 0,95 dolardı.

Şimdi Yükseliş Dalgasına Binmek

MFI ağır birikimi kaydederken, balina işlem sayısı metriği balinaların geri dönüşünü doğruladı. Balina işlem metriği, işlem sayılarında 100.000 doları aşan artan bir etkinlik kaydetti.

crv
curve (crv) haftalık listelerde üst sıralarda, ancak bu yükseliş ne kadar sürecek? 5

Balina işlemlerinin sayısındaki artış, en iyi adresler metriğinin elindeki arzdaki keskin bir artışla aynı zamana denk geliyor. İkincisi, 28 Haziran’da ayın büyük bölümünde düştükten sonra %78.24 ile dibe vurdu. Bu, tokenin Haziran ayındaki düşüş performansını yansıtıyor.

En iyi adresler tarafından tutulan arz, 5 Temmuz’a kadar %80,66’ya yükseldi. Ayrıca, bu birikim faaliyeti, 28 Temmuz’dan beri gözlemlenen sağlıklı ağ büyümesi ile örtüşmektedir. Ve bu, balinaların birikmeye başladığı zamanla aynı zaman olur.

crv
curve (crv) haftalık listelerde üst sıralarda, ancak bu yükseliş ne kadar sürecek? 6

CRV İyi Durumda, Ama…

CRV’nin zincir üstü metriği, balinaların son rallisinde ağır bir eli olduğunu doğruluyor. Bu, dibin içeride olduğunun ve fiyat hareketinin daha fazla yükselmeye bağlı olduğunun bir işareti olabilir. Ancak yatırımcılar, piyasadaki Wyckoff tarzı faaliyetlere dikkat etmelidir. Bu, herhangi bir yükselişin, beklentilerin aksine vahşi dalgalanmalar ve potansiyel olarak daha düşük düşüşlerle karakterize edilebileceği anlamına geliyor.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap