Crypto Giant Coinbase Aniden Dört Ethereum Tabanlı Tokeni Ekleyerek %296 Altcoin Rallisini Ateşledi!

Crypto Giant Coinbase Aniden Dört Ethereum Tabanlı Tokeni Ekleyerek %296 Altcoin Rallisini Ateşledi!
0

Sürpriz bir grup Ethereum tabanlı token, ABD’nin en iyi kripto borsası Coinbase tarafından ani bir listelemeden sonra ateşleniyor.

ethereum

Yeni bir blog gönderisinde Coinbase, uygun likidite koşulları karşılandığında iki finans odaklı altcoin ve bir çift diğer kripto varlığın Coinbase Pro’da işlem görmeye başlayacağını söylüyor.

Inverse Finance(INV), merkezi olmayan finans için bir dizi bankacılık aracı sunan bir Ethereum belirtecidir. 2020 yılında tek bir geliştirici tarafından kurulan proje, şu anda yüzlerce aktif üyesiyle merkezi olmayan özerk bir organizasyon olarak faaliyet gösteriyor.

Inverse Finance, Coinbase duyurusundan sonra fiyatının 621,82 dolardan 822 dolara kadar yükseldiğini gördü. Altcoin şu anda günde %22.14 arttı ve 767.61 dolardan işlem görüyor.

Ayrıca, teminat olarak Ethereum (ETH) kullanarak faizsiz krediler sunan merkezi olmayan borçlanma platformu Liquity (LQTY) Coinbase Pro’dan yeşil ışık alıyor.

Liquity başlangıçta %62.3 artışla 5.12$’dan 8.31$’a yükseldi ve şu anda LQTY gün için %13.25 artışla 7.91$’a yükseldi.

Sırada, zamandan tasarruf etmek ve dolandırıcılık olasılığını azaltmak için emlak işlemlerini otomatikleştiren bir platform olan Propy (PRO) var. Yerel belirteç, ücretlerin ve sözleşmelerin maliyetini karşılamak için kullanılabilir.

Propy, Coinbase haberlerinin ortaya çıkmasından hemen sonra 1,59 dolardan 2,30 dolara sıçradı ve sonunda 2,61 dolara ulaştı. PRO şu anda günde %53.14 artışla 2.45$’da.

Listede sonuncusu tehdit algılama ve kötü amaçlı yazılımdan koruma projesi PolySwarm (NCT). Yerel belirteç, siber güvenlik verilerinin ve içgörülerinin toplanmasına yardımcı olan kullanıcıları ödüllendirir. PolySwarm ortakları arasında Alibaba.com, Tylabs ve SecureBrain bulunur.

PolySwarm, listelemeye yanıt olarak %296’lık bir artışla 0.026$’dan 0.103$’a fırladı.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap