Crypto.com Fiyat Tahmini – CRO Fiyatı 2021’de 3 Doları Görecek mi?

Crypto.com Fiyat Tahmini – CRO Fiyatı 2021’de 3 Doları Görecek mi?
0

Bu Crypto.com Fiyat tahmini 2021 makalesi, yalnızca teknik analize dayanmaktadır. Aşağıda, CRO fiyat analizimizi ve tahminimizi oluştururken dikkate aldığımız temel metrikleri göreceksiniz .

2020 yılı kripto para birimleri için iyi geçti. Dünya ekonomisinin geri kalanı düşerken, çoğu kripto para birimi fiyatları arttı veya fiyatlarını aralık içinde tuttu. Ancak 2021, kripto dünyası için oldukça umut verici görünüyor.

Bu arada, kripto piyasasının oynaklığından kaçmayan bazı kriptolar da var . Sonuç olarak, birçok kripto tüccarı, iyi bir fiyat için satmanın mı yoksa beklemenin mi zamanı olduğu konusunda kafa karıştırıyor . CRO için, yükseliş trendini korumaya devam ettiği için durum böyle olmayabilir.

Crypto.com (CRO), Mainnet’ini 25 Mart 2021’de başlattı. CRO, toplam arzdan 70 milyar CRO’nun çıkarıldığı tarihteki en büyük token yakma işlemini gerçekleştirdi . Ayrıca, 22 Şubat 2021’de 59,6 milyar CRO zaten yanmıştı. Aslında, CRO fiyatı Kasım ayında 0,52 ile tüm zamanların en yüksek fiyatına ulaştı.

Bununla birlikte, kripto piyasası son zamanlarda yatay hareket ediyor ve çoğu kripto para önceki kazanımlarını kaybediyor. Senaryo, CRO fiyatıyla aynı mı? Bu CRO fiyat analizi 2021 makalesinde kısaca öğreneceğiz. Ama önce, CRO’nun ne olduğuna bir bakalım.

Crypto.com (CRO) Nedir?

Crypto.com Coin (CRO), Crypto.com Chain’in yerel dijital para birimi belirtecidir. Ayrıca Crypto.com Chain, Crypto.com ticaret, ödeme ve finansal hizmetler firması tarafından geliştirilen açık kaynaklı bir blok zinciridir .

Crypto.com Chain, Crypto.com’un kripto para birimlerinin küresel olarak benimsenmesini hızlandırmak için geliştirdiği çözümler serisindeki ürünlerden biridir. Moreso, CRO blok zinciri, öncelikle Crypto.com Pay mobil ödeme uygulamasını sağlayan bir araç olarak hizmet eder.

Gelecekte Crypto.com, diğer ürünlerini güçlendirmek için CRO platformunun erişimini artırmayı planlıyor.

CRO’nun bu piyasa performansının 2021’de onu karlı bir kripto para birimi haline getirebileceğini düşünüyor musunuz ? öğrenmek için merak ediyor musunuz? Bu durumda, grafiklere gidelim ve bu CoinQuora CRO fiyat tahmini 2021 makalesinde öğrenelim.

Crypto.com (CRO) Mevcut Piyasa Durumu

Bu Crypto.com (CRO) fiyat analizini yazarken, CRO 24 saatlik işlem hacmi 473.677,457$ ile 0,42$’dan işlem görüyor. CRO’nun fiyatı son 24 saatte %1,87 arttı.

Ayrıca, CRO’nun mevcut dolaşımdaki 25,26 milyar CRO arzı vardır. Şu anda, CRO için en iyi kripto para borsaları OKEx, CoinTiger, Huobi Global, FTX ve Upbit’tir. Şimdi, 2021 için bu CRO fiyat tahmininin bir sonraki bölümüne geçelim.

Crypto.com (CRO) Fiyat Analizi 2021

Şu anda CRO, CoinMarketCap’te 20. sırada yer alıyor . Ancak blok zincirindeki son değişiklikler ve gelişmeler , dijital para birimi fiyatının daha da yükselmesine yardımcı olacak mı? Bu CRO fiyat tahmini makalesindeki grafiklere geçelim.

crypto.com
Artan Tarak modelini gösteren CRO/USDT grafiği (kaynak: TradingView )

Yukarıda gösterildiği gibi, bu ayın başında CRO ayı-boğa trendinden döndü. Bu da o dönemde yüksek bir ticaret hacminin gerçekleştiğini gösteriyor. Ayrıca, günlük zaman çerçevesinde, CRO bir Artan Tarak paterni gösterdi.

Bu formasyonun ardından bir yükseliş pozisyonu gelir, ancak bazı durumlarda formasyon değişebilir ve düşüş trendi pozisyonuna geçebilir. Dahası, yukarıdaki grafikte formasyonun gerçekleşmesi bir ay sürdü.

cro relative strength index 1024x551 1
CRO Göreceli Güç Endeksi (kaynak: TradingView )

Yukarıda gösterildiği gibi, bunun başlangıcında CRO, ayıdan boğaya eğiliminden döndü. Bu, o dönemde gerçekleşen yüksek bir ticaret hacmini göstermektedir. Göreceli Güç Endeksi (RSI) 70.51’de, bu da CRO’nun aşırı alım durumunda olduğu anlamına geliyor.

Bu nedenle, tüccarlar akıllıca ticaret yapmalı ve piyasadaki heyecandan etkilenmemelidir. Bunu akılda tutarak, tüccarlar kripto piyasasının vahşi dalgalanmaları nedeniyle beklenmedik kayıplardan kaçınmak için yatırım yaparken dikkatli olmalıdırlar.

Ayrıca Basit Hareketli Ortalama’ya (SMA) ve Üstel Hareketli Ortalama’ya (EMA) bir göz atalım.

cro 30 day sma and 50 day ema 1024x551 1
CRO 30 günlük SMA ve 50 günlük EMA (Kaynak: TradingView )

2021’in başından bu yana, CRO’nun fiyatı öncekinden daha yüksek birçok yükseliş hareketi gördü. Üstelik bunları hemen dalgalanmalar, konsolidasyonlar ve düzeltmeler takip ediyor. Bunu göz önünde bulundurarak CRO, 2021’de rekabetçi bir pazara sahip.

Crypto.com (CRO) Fiyat Tahmini 2021

Aşağıdaki tablo, CRO’nun son birkaç gün içinde harika bir performans sergilediğini gösteriyor. Bu eğilim devam ederse, CRO boğalarla birlikte koşabilir, 0,74 dolarlık direnç seviyesini geçebilir ve daha yükseğe tırmanabilir.

cro usdt price prediction 1024x551 1
CRO/USDT Fiyat Tahmini (Kaynak: TradingView )

Tersine, yatırımcılar kriptoya karşı çıkarsa, ayılar devralabilir ve CRO’yu yükseliş pozisyonundan tahttan indirebilir. Daha basit bir ifadeyle, CRO’nun fiyatı düşüş sinyali olan neredeyse 0,32 dolara düşebilir.

Bu arada, uzun vadeli CRO fiyat tahminimiz 2021 yükseliş gösteriyor. Mevcut tüm zamanların en yüksek seviyesini (ATH) bu yıl yaklaşık 0,52 dolar ile aşma olasılığı yüksek. Ancak bu, ancak daha önceki birçok psikolojik direnci kırarsa gerçekleşecektir.

Crypto.com (CRO) Fiyat Tahmini 2022

Bu yükseliş eğilimi devam ederse, CRO 2022’nin sonunda 3 dolara ulaşacak. Ayrıca, 2022’nin ilk yarısı 3.5 dolara kadar hızlı bir büyüme gösterecek. O zaman bu yükseliş yavaşlayacak, ancak büyük düşüşler beklenmiyor. Yaklaşan ortaklıklar ve 3,5 dolara ulaşan gelişmeler, fiyat açısından oldukça iyimser ancak yakın gelecek için şüphesiz mümkün.

Crypto.com (CRO) Fiyat Tahmini 2023

CRO’nun fiyatı çok yüksek seviyelere bile çıkabilir, ancak 5$’a ulaşabilir. Üstelik bu, yalnızca piyasanın yükseliş eğilimini sürdürmesi durumunda mümkündür. Ek olarak, yalnızca kripto para birimi CRO’su psikolojik direnç seviyesini geçerse.

Crypto.com (CRO) Fiyat Tahmini 2024

En son güncellemeler, gelişmeler, CRO fiyat tahmini ve platformun yeni proje tahminlerine göre. Ayrıca, bu kripto pazarındaki CRO fiyatını artırabilir ve fiyat yükselip yaklaşık 10.5$’a ulaşabileceği için en iyi yatırım olacaktır.

Crypto.com (CRO) Fiyat Tahmini 2025

Önümüzdeki dört yıl içinde, CRO fiyatları 25 dolara kadar çıkabilir. Ancak bu seviyeye ulaşmak CRO için o kadar da zor olamazdı çünkü siparişleri almak veya satmak için ek orta, kısa vadeli ve uzun vadeli fiyat hedefleri bulunabilir. Bu, CRO’nun tahmine göre önümüzdeki beş yıl içinde yakında yeni bir ATH’ye ulaşma olasılığının yüksek olduğunu gösteriyor.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap