Cosmos, Tron, THETA Fiyat Analizi: 15 Şubat Salı

Cosmos, Tron, THETA Fiyat Analizi: 15 Şubat Salı
0

Daha geniş kripto piyasası değeri 24 saatlik bir artış gördüğünde, ATOM alt kanalını kırdı ancak 29 dolar seviyesinde bir engelle karşılaştı. Ayrıca Tron ve THETA, yukarı kanallarından ayrıldıktan sonra acil desteklerini onayladılar.

Cosmos (ATOM) Analiz

analiz
cosmos, tron, theta fiyat analizi: 15 şubat salı 4

Satış aşaması, ATOM’un 14 Şubat’a kadar değerinin %43,17’sini (17 Ocak’tan itibaren) kaybetmesine neden oldu. Böylece, hepsi 14 Şubat’ta yedi haftanın en düşük seviyesini gördü.

ATOM, 4 saatlik grafiğinde düşüş bayrağı ve direği oluşturduktan sonra bir kırılma gördü. %38.2 Fibonacci seviyesinde desteğini kaybetmek için sert bir düşüş yaşadı. Geçen gün, ATOM aşağı kanal (beyaz) bir kırılma gördü. Şimdi, boğalar için acil test alanları 29-30 dolar aralığındaydı. Ayrıca, herhangi bir geri çekilme 26 dolar seviyesinde destek bulmaya devam edecek.

Basın zamanında, ATOM 28.29 dolardan işlem gördü. Alt, %9.42 24 saatlik bir kazanç kaydettiği için RSI, dengesinin üzerinde bir kapanış buldu. Ayrıca, MACD histogramı kendisini sıfır çizgisinin üzerinde tuttu. Ancak trenddeki bir değişikliği doğrulamak için çizgilerinin hala sıfır çizgisinin üzerinde kapanması gerekiyordu. Üstüne üstlük, ADX zayıf bir yön trendi ATOM gösterdi.

Tron (TRX) Analiz

analiz
cosmos, tron, theta fiyat analizi: 15 şubat salı 5

20 Ocak’ta %61.8 Fibonacci direncinden geri döndükten sonra TRX önemli bir düşüşe tanık oldu. Alt, sadece dört günde %29,1 düşüş kaydetti ve 24 Ocak’ta altı ayın en düşük seviyesine ulaştı.

O zamandan beri TRX, 4 saatlik grafiğinde yükselen bir kanal gördü ve önceki kayıplarını geri aldı. Alt, yukarı kanal bozulana kadar altın Fibonacci seviyesini yeniden test etmek için %39’un üzerinde büyüdü. Bununla birlikte, TRX %38,2 direncini test etmeye çalışırken 0,064 dolarlık destek güçlü kaldı.

Basın zamanında, TRX 0,06633 dolardan işlem görüyordu. Fiyatla düşüş eğilimi (yeşil) oluşturduktan sonra, RSI trend çizgisi desteğini (sarı) kırdı. Ancak son birkaç gün içinde yarı hattın üzerinde kuzeye yönelerek iyi bir canlanma gösterdi. Ayrıca, DMI hatları bir yükseliş geçişinin eşiğindeydi ve yükseliş geri dönüş olasılığını gösteriyordu.

Theta Network (THETA) Analiz

analiz
cosmos, tron, theta fiyat analizi: 15 şubat salı 6

Altcoin, Kasım ayının başından beri istikrarlı bir düşüş trendinde. Sonuç olarak, hayati 11 aylık desteğini (şimdi direnç) 3,8 $ seviyesinde kaybetti.

Son birkaç gün içinde, alıcılar nihayet 2,7$’a adım atarken THETA 4 saatlik grafikte yukarı yönlü bir kanal (beyaz) gördü. Ralli, üç aylık trend çizgisi direncinde (sarı) durduğunda, 3.4 dolar seviyesine (anında destek) doğru bir geri çekilme gördü. Şimdi,  20 SMA  (kırmızı) daha yüksek zaman aralığı SMA’larının altına düşerse, azalan satın alma etkisini teyit edecektir.

Basın zamanında THETA 3.750 dolardan işlem görüyordu. RSI yarım çizginin altına düştü. Bu seviyenin üzerindeki herhangi bir kapanış, 3,8 dolarlık direncin yeniden test edilmesini sağlayabilir. Bununla birlikte, CMF, düşüş eğilimi gösteren sıfır çizgisini geçmek için hala mücadele etti.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap