Cosmos, Stellar, Chiliz Fiyat Analizi: 20 Şubat Pazar

Cosmos, Stellar, Chiliz Fiyat Analizi: 20 Şubat Pazar
0

Son satışlardan sonra, Cosmos boğalarının daha fazla serpintiyi önlemek için 25,1 dolar seviyesini savunması hayati hale geliyor. Ayrıca Stellar, son üç günde çift haneli kayıplar kaydettikten sonra Bollinger bantlarının alt bandına baktı. Benzer şekilde, Chiliz EMA şeritlerinin altına düşerken, boğalar 0.185 $ işaretini korumaya çalıştı.

Cosmos (ATOM) Analiz

analiz
cosmos, stellar, chiliz fiyat analizi: 20 şubat pazar 4

Son satış aşaması, ATOM’un 14 Şubat’ta yedi haftanın en düşük seviyesine ulaşana kadar (7 Şubat’tan itibaren) değerinin %23.8’ini kaybetmesine neden oldu.

Alt, düşüş bayrağından ayrıldığından beri, daha düşük zirveleri işaretlerken 25-32 dolar arasında salınan bir aralık buldu. Ayılar son üç günde %16’nın üzerinde bir satış başlattığından, son kanaldaki düşüş 30 dolarlık direnci tersine çevirdi. Sonuç olarak, ATOM, 25.5 dolarlık işareti destekten dirence çevirirken salınım aralığını kaybetti. Şimdi, 25.1 $ işareti, boğaların daha fazla kırılmayı önlemek için savunması gereken önemli bir alandır.

Basın zamanında, ATOM 26.26 dolardan işlem görüyordu. RSI orta çizginin altına indi ve ayılar kontrolü ele geçirdikten sonra aşırı satım bölgesini test etmeye başladı. Ayrıca  MACD, çizgileri güneye bakarken düşüş etkisini yeniden teyit etti. Ancak  ADX, ATOM için zayıf bir yön eğilimi gösteriyordu.  

Stellar (XLM) Analiz

analiz
cosmos, stellar, chiliz fiyat analizi: 20 şubat pazar 5

22 Ocak’ta bir yılın en düşük seviyesinden toparlandıktan sonra, alt grup 20-SMA’nın üzerine çıkarak etkileyici kazançlar elde etti.

Ancak, 17 Şubat düşüşünden bu yana XLMBollinger Bantları  (BB) ortalamasının altında salınım yaptı Bu ortalama (kırmızı), ani direnci haline gelen 20-SMA’yı temsil ediyordu. 0.2464 $ seviyesinden yapılan son satış, alt’ı değerinin yaklaşık %23’ünü kaybetmeye itti. Şimdi, BB’nin alt bandı, ayılar için acil bir test noktası olacaktır.

Basın zamanında, XLM 0.1948 dolardan işlem görüyordu. RSI, 33 desteğini test ettikten sonra orta çizginin altında sallandı. Trend çizgisi desteğinden (beyaz) herhangi bir canlanma, fiyatla gizli bir yükseliş ayrışmasını teyit edecektir. CMF  hala sıfır çizgisinin altında olmasına rağmen, güçlü bir canlanma sergiledi.

Chiliz (CHZ) Analiz

analiz
cosmos, stellar, chiliz fiyat analizi: 20 şubat pazar 6

CHZ, 24 Ocak’ta 10 ayın en düşük seviyesinden kendisini aldıktan sonra yaklaşık %56.5’lik bir yükseliş kaydetti. Sonuç olarak, fiyat hareketi 0.242 $ seviyesini test etti. Bu arada, 4 saatlik grafiğinde yükselen bir takoz (beyaz, ters formasyon) gördü.

Oradan beklenen bir geri dönüş olduğundan, ayılar 0.1857 $ işaretini kırdı. Ayılar için acil test noktası 0.17 $ işaretiydi. Kısa vadeli teknikler satış gücünü doğruladı. Basın zamanında alt, 0.1860 dolardan işlem gördü.

RSI, son üç gündür orta çizginin altında sallanırken ayıları tercih etti. Flip tarafında, herhangi bir yükseliş dönüşü, 0.19 $ seviyesine denk  gelen 20 EMA’da direnç bulmaya devam edecek.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap