Cosmos: ATOM Ayıları Yorulmaya Başladığında, Uzun Süre Gidebileceğiniz Yer Burası!

Cosmos: ATOM Ayıları Yorulmaya Başladığında, Uzun Süre Gidebileceğiniz Yer Burası!
0

ATOM’un daha fazla düşüş lehine destek hattını kırmasından bu yana bir hafta geçti. O zamandan beri, 13 dolar fiyat seviyesinden 20 dolar olan yeni alt aralığına kabaca %13 düştü.

ATOM

Cosmos, Salı günü mevcut 2022’nin en düşük seviyesine ulaştı ve kripto para biriminin Eylül 2021’den bu yana en düşük fiyatı oldu. Daha da ilginç olanı, Cosmos’un 3 Nisan’da ulaştığı 4 haftanın en yüksek seviyesi 33.29’dan düşüşünü neredeyse %40’a çıkarmayı başarmış olması.

atom
cosmos: atom ayıları yorulmaya başladığında, uzun süre gidebileceğiniz yer burası! 3

ATOM’un RSI, Salı günkü işlem seansı sırasında fiyat daha da düşerken aşırı satım bölgesine kısa bir süre girdi. MFI tarafından gösterildiği gibi güçlü çıkışlar, son 4 haftadaki düşüş fiyat hareketini yansıtıyor, ancak gösterge şu anda alt aralığına yakın birikme işaretleri gösteriyor. DMI, güçlü düşüş eğilimini yansıtıyor ancak –DI çizgisinin tersine çevrilmesi, ayıların momentumlarını kaybediyor olabileceğini gösteriyor.

Zincir Üstü Metrikler Boğaların Lehine

ATOM’un Binance türev fonlama oranı, özellikle fiyat alt aralığına ulaştığında, %0.01 oranına sağlıklı bir iyileşme gösterdi. Bu, özellikle yükselişin tersine dönmesi beklentileriyle türev tüccarlar tarafından artan ilginin bir işareti olarak yorumlanabilir. Bu, bahislerini yükseliş toparlanmasına hazırlık olarak koyduklarını gösteriyor.

atom
cosmos: atom ayıları yorulmaya başladığında, uzun süre gidebileceğiniz yer burası! 4

ATOM’un Santiment’teki geliştirici etkinliği metriği, son 7 gün içinde önemli bir artış kaydetti. Fiyat daha düşük aralığındayken şu anda en yüksek noktasında.

Geliştirici etkinliği, Blok Zincirler Arası İletişim Protokolü: IBC-Go hakkında yakın zamanda yapılan bir duyuruyla uyumludur. Duyuru, Composable Finance’in IBC-Go’yu geliştirmek için Interchain Foundation’dan (ICF) bir hibe aldığını ortaya koydu.

Hibe, Centauri köprüsü ile Cosmos ağı arasında iletişimi sağlayacak bir müşterinin oluşturulmasını kolaylaştıracak. Duyuru, Cosmos için olumlu bir gelişmenin altını çiziyor ve bu, ATOM’un zaman içindeki potansiyel değerine katkıda bulunabilir. Bu arada, kısaca ATOM’un değeri, şu anda düşük olan fiyatlarındaki birikimden destek alabilir.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap