CoinSwitch Kuber CEO’su 2 Yılda 50 Milyon Hintli Kripto Kullanıcısını Hedefliyor!

CoinSwitch Kuber CEO’su 2 Yılda 50 Milyon Hintli Kripto Kullanıcısını Hedefliyor!
0

CoinSwitch Kuber borsasının sadece birkaç ay içinde muazzam büyümesinin ortasında, CEO Ashish Singhal, belki de önümüzdeki 2 yıl içinde 50 milyondan az Hintli kripto kullanıcısı elde etmek için daha çok çalıştıklarını ifade etti.

Kesin olan bir şey var ki şirket, zamanı geldiğinde kullanıcıları sorunsuz bir şekilde kripto yatırım yönetimi konusunda eğitmeyi planlıyor. Ayrıca Singhal’e göre, kripto para birimi söz konusu olduğunda, herkesi zenginlik yaratmanın tüm araçları ve uygun yolları hakkında eğitmeyi amaçlıyorlar.

coinswitch kuber
coinswitch kuber ceo'su 2 yılda 50 milyon hintli kripto kullanıcısını hedefliyor! 2

Covid pandemisinde geçen 18-20 ay çoğumuza paranın değerini öğretti. Biz sadece Hintli yatırımcılar için kripto sorunlarını çözmek için değil, aynı zamanda portföylerinde önemli bir finansal varlık olan kripto ile servet yönetimi sorununu da çözmek için buradayız.

Singhal’in söylediklerine daha fazlasını ekleyerek, hedeflerinden birinin kripto ticaretinde mevcut tüm zorlukları ortadan kaldırmak olduğunu belirtti. Bunu yaparken, dijital varlık kullanıcıları, tek bir tıklamayla kolayca kripto alıp satmak için basitleştirilmiş bir deneyime erişecekler.

Ayrıca, vizyonunu gerçekleştirmek ve ülkede kripto dostu düzenlemeler oluşturmak için hükümetle el ele çalışmaya hazır olduklarını bile vurguladı. Singhal, büyük bir coşkuyla, “Bir sonraki Büyük Teknoloji firması, Web 3.0 ve Blockchain’e dayanan Hindistan’dan gelecek” diyerek daha da ileri gitti.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap