Altcoin Haberleri: Coinbase’in Pepe Coin Listemesi Yakın mı?

Altcoin Haberleri: Coinbase’in Pepe Coin Listemesi Yakın mı?

Altcoin Haberleri: Elon Musk’ın meme gönderisinde PEPE Coin kurbağasıyla ilgili doğrulama yapmasının ardından, kripto piyasası spekülasyonları devam ederken, memecoin destekçileri için bir başka büyük haber yer alabilir. ABD merkezli en büyük kripto para borsası Coinbase, kullanıcılara yeni başlattığı bir geri sayım aracılığıyla esprili bir şekilde mesaj iletiyor. Ne hakkında olduğu henüz belli olmasa da PEPE topluluğu, borsanın bir sonraki büyük duyurusunun memecoin’in listelenmesiyle ilgili olacağına inanıyor.

18 Nisan 2023’teki lansmanından bu yana memecoin, son haftalarda genel kripto piyasasının bir miktar düşüş yaşadığı bir dönemde kategorisinin en iyi performansını sergilemeyi başardı. Coinbase’in yanı sıra, Robinhood da memecoini listelemeyi planlıyor. Şu anda 595 milyon dolarlık bir piyasa değeriyle Pepe Coin (PEPE), temel piyasa değerinde önemli bir yükseliş kaydederek 68. sırada yer almaktadır.

Coinbase Geri Sayımı: Pepe Coin Listelemesi Yakın mı?

Daha önce Coinbase’in resmi Twitter hesabının, PEPE Coin ile ilgili olmasa da olası bir listeleme duyurusuna dair bir geri sayım başlattığı doğru. Ayrıca, borsanın uluslararası genişleme planlarına ilişkin başka bir duyuru da olabilir. Geri sayımın yanıtlarının çoğu PEPE listelemesiyle ilgili olduğu belirtiliyor. Geri sayım gönderileri arasında bir günlük boşluk olduğu göz önüne alındığında, gelecek duyurunun 17 Mayıs 2023 Perşembe günü yapılması planlanabilir.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.