Coinbase, Ethereum Üzerine İnşa Edilen Kripto Varlığını Listeledikten Sonra Altcoin Yükselişe Geçti!

Coinbase, Ethereum Üzerine İnşa Edilen Kripto Varlığını Listeledikten Sonra Altcoin Yükselişe Geçti!
0

Ethereum ağı üzerine kurulu büyük bir altcoin, önde gelen ABD kripto borsası Coinbase’den destek aldıktan sonra toplanıyor.

Crypto.com Coin’in (CRO) fiyatı, varlığın Coinbase Pro’da listeleneceğinin duyurulmasıyla birlikte yazı yazılırken %17,1 arttı.

Kripto para, Crypto.com’un mobil cüzdanını ve ödeme uygulamasını güçlendirmek ve nihayetinde dünya çapındaki tüketicileri ve tüccarları birbirine bağlayan bir ekosistemi güçlendirmek için tasarlandı.

CoinGecko’ya göre CRO şu anda 0,25 dolar değerinde. Kripto para 2021’de vahşi bir sürüşe tanık oldu. Yıla 0,05 dolardan başladı ve Haziran ayında 0,09 doların en düşük seviyesine geri dönmeden önce Şubat ayında tüm zamanların en yüksek seviyesi 0,27 dolara ulaştı.

CRO, piyasa değerine göre 36. en büyük kripto para birimidir. Başlangıçta Ethereum’da piyasaya sürüldü ve şimdi Cosmos yazılım geliştirme kiti (SDK) ve Tendermint konsensüs protokolünü kullanan Crypto.com blok zincirinin yerel para birimi.

cro nedir
coinbase, ethereum üzerine i̇nşa edilen kripto varlığını listeledikten sonra altcoin yükselişe geçti! 2

Coinbase Pro, özellikle ABD doları, euro ve Tether (USDT) ile eşleştirilecek olan kripto varlığının Ethereum tabanlı sürümünü listelediğini söylüyor.

Coinbase, altcoinin şirketin perakende platformu Coinbase.com’a eklenip eklenmeyeceğini henüz belirlemediğini söyledi.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap