Coinbase Borsası, NASCAR Sürücüsünün Cüzdanına Yanlışlıkla 181 Milyon Dolar Değerinde Shiba Gönderdi!

Coinbase Borsası, NASCAR Sürücüsünün Cüzdanına Yanlışlıkla 181 Milyon Dolar Değerinde Shiba Gönderdi!
0

Popüler bir NASCAR sürücüsü, Coinbase hesabında beklenmedik bir miktarda Shiba Inu (SHIB) ile uyandı. Ancak hemen değerli memcoinleri kripto borsasına iade etmeye karar verdi.

McGee, sponsorluk fonuna bağımlı yarı zamanlı bir sürücüdür. Çarşamba günü, Phoenix Raceway’de yapılacak olan NASCAR Camping World Truck Series finaline katılmak için finansman sağlayamadığını duyurdu.

“Maalesef tüm sezon boyunca dört gözle beklediğim tek yarış için finansman sağlayamadım. Böylece 2021 sezonum sona erdi. Bu yıl birçok hedefe ulaşmamda bana yardımcı olan tüm ortaklara teşekkür ederim. 2022’de çalışmaya başlama zamanı.”

McGee uyandığında, Coinbase hesabında 181 milyon dolar değerinde SHIB gördü. McGee sürpriz parayla hiçbir şey yapmak istemedi.

“Hey Coinbase, hesabımda bana ait olmayan fazladan 181 milyon dolar olduğunu gördüm ve onu iade etmek istiyorum”

image 44 473x1024 1
Kaynak: Keith McGee/Twitter

Shiba Inu (SHIB), Ekim ayının başından bu yana hızla yükseldi ve kripto para birimi alanında birçok yatırımcının dikkatini çekti. CoinGecko’ya göre SHIB, Ekim ayının ilk gününde 3,62 milyar dolarlık piyasa değerinden %1,000’in üzerinde bir artışla 40 milyar doların üzerinde bir piyasa değeriyle övünüyor.

Yazma sırasında, Coinbase henüz McGee’ye yanlış yerleştirilmiş toplam hakkında yanıt vermedi.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap