Coinbase, 3 Ethereum Tabanlı Altcoin İçin Destek Açıklaması Yaptı!

Coinbase, 3 Ethereum Tabanlı Altcoin İçin Destek Açıklaması Yaptı!
0

ABD merkezli dijital varlık borsası Coinbase, tüm ticaret ekosisteminde Ethereum tabanlı üç altcoin için desteği genişletiyor.

Yeni bir blog gönderisinde Coinbase, merkezi olmayan uygulamalar ve finansal hizmetler için zincirler arası bir platforma güç sağlamak üzere tasarlanan yönetişim tokeni Function X’in (FX) artık Coinbase.com’dan ve borsanın mobil uygulamalarından satın alınabileceğini duyurdu.

CoinGecko’ya göre, Function X yazı yazılırken 1,24 dolardan işlem görüyor ve geçen hafta %83 arttı. Bununla birlikte, kripto varlığı geçen gün %11’den fazla düştü.

coinbase
coinbase, 3 ethereum tabanlı altcoin i̇çin destek açıklaması yaptı! 2

Centrifug (CFG) fiyatını yansıtan bir belirteç olan Wrapped Centrifuge (WCFG), artık borsanın web sitesinde ve uygulamalarında da mevcuttur. Centrifug , likiditenin kilidini açmayı ve kullanıcıların gerçek dünya varlıklarını satın almalarını finanse etmelerini sağlayan merkezi olmayan bir finans (DeFi) platformudur.

Wrapped Centrifuge, geçtiğimiz gün %10, geçen hafta %9,6 düşüşle, yazı yazılırken 1,68$’dan işlem görüyor.

Ayrıca Coinbase, merkezi olmayan IoT (Nesnelerin İnterneti) platformları oluşturmak için blok zincir teknolojisini kullanmayı amaçlayan bir proje olan kripto varlığı Jasmy (JASMY) için desteğini genişletiyor.

Jasmy geçen yedi gün içinde bir kuyruklu 199,4% yazma anda $ 0,054329 seviyesinden işlem birim yukarı edilir. Bununla birlikte, kripto varlığı geçtiğimiz gün yaklaşık %13 oranında geri çekildi.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap