Chiliz, Harmony, Loopring Fiyat Analizi: 04 Mayıs

Chiliz, Harmony, Loopring Fiyat Analizi: 04 Mayıs
0

Bitcoin’in 4 saatlik 20 EMA ve 50 EMA’sının üzerindeki kapanışının dalgalanma etkisinin ardından, daha geniş piyasa büyük satışları durdurarak tepki verdi. Chiliz, Harmony ve Loopring, son üç gündeki birkaç aylık en düşük seviyelerinden yükseldi. Ani direnişlerinin bağlarını kıramamak, bu altcoinlerin uzun süreli düşüş hareketlerine tanık olmasına yol açacaktır.

Chiliz (CHZ) Analiz

analiz
chiliz, harmony, loopring fiyat analizi: 04 mayıs 4

CHZ, diğer alt gruplarını taklit etti ve geçen ay boyunca üzücü bir yörünge gözlemledi. 30 Mart’taki üç ayın en yüksek seviyesinden yaklaşık %50 düşüş kaydetti. Bu devalüasyon, CHZ’nin dokuz haftalık trend çizgisi desteğinden (şimdi direnç) (beyaz, kesikli) vazgeçmesine neden oldu.

1 Mayıs’ta iki ayın dibinden yükseldikten sonra, CHZ 4 saatlik zaman diliminde yukarı yönlü (sarı) bir çıkış yaptı. EMA şeritlerinin tüm son boğa koşularını daraltmasıyla, ayılar mevcut senaryoda üstün bir avantaj sağladı.

RSI, 50 işaretinin üzerinde bir kapanış bulmayı hedeflerken fiyat hareketleriyle rezonansa girdi. Ancak ADX (kırmızı) üzerindeki zayıf okumalarla CHZ oldukça zayıf bir yön trendi ortaya çıkardı.

Harmony (ONE) Analiz

analiz
chiliz, harmony, loopring fiyat analizi: 04 mayıs 5

Son düşüş, ONE’ın 1 Mayıs’ta dokuz ayın en düşük seviyesine ulaşana kadar (20 Nisan’dan itibaren) değerinin %46’sından fazlasını kaybetmesine neden oldu. Bu noktadan itibaren canlanma rallisi, 4 saatlik zaman diliminde aşağı yönlü bir flama oluşturdu. 

Önceki aşağı kanalından ayrıldığından beri, boğalar 0.13 $ seviyesinin ötesinde bir ralliyi sürdüremedi. O zamandan beri, ONE, satıcılar onu dirence çevirdikçe hayati 0,08 dolarlık desteğini kaybetti. Şimdi, 0,07 dolar işareti, boğaların daha fazla serpintiyi önlemek için savunması için hayati önem taşıyor.

RSI, nötr bir duruş alırken denge alanının yakınında sallandı. Ek olarak, MACD, yükseliş geçişi yapmasına rağmen çizgileri henüz sıfır noktasını geçmemişken düşüş etkisini yeniden teyit etti.

Loopring (LRC) Analiz

analiz
chiliz, harmony, loopring fiyat analizi: 04 mayıs 6

Kasım ayındaki sınırsız bir çıkış rallisinin ardından LRC, fiyat keşfine girdi ve 10 Kasım’da ATH’sini 3.85$’dan vurdu.

O zamandan beri, fiyat 1,3 dolar ile 0,66 dolar arasında bir sıkıştırma aralığı bulmak için sıkıca düştü. Token, önceki ayı koşusunda değerinin yaklaşık %52,5’ini kaybetti ve uzun vadeli tabanından geri döndü. Şimdi, 0,7 dolarlık direnç, LRC’nin kısa vadeli eğilimini kırabilir veya kırabilir. 

Diğer alt grupları gibi, LRC’nin RSI da sağlam bir toparlanma gördü ancak orta çizginin üzerinde zorlayıcı bir kapanış bulmakta zorlandı. DMI hatları da henüz ikna edici bir yükseliş geçişi yapmadı ve bu  nedenle tarafsız anlatı ile birlikte hareket etti.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap