Chiliz (CHZ) Fiyatı Balinaların Çabalarını Artırıyor mu? Bu Ralli Sürecek mi?

Chiliz (CHZ) Fiyatı Balinaların Çabalarını Artırıyor mu? Bu Ralli Sürecek mi?

Chiliz (CHZ), son gerilemenin ortasında en büyük 100 dijital varlık arasında en çok kazanan kripto olarak ortaya çıktı. CHZ, fiyatı son 30 gün içinde %130’un üzerinde arttığı için metriklerde üst sıralarda yer alıyor. Ancak uzmanlar, bu rallinin devam edebileceğini öne sürüyorlar.

chz
chiliz (chz) fiyatı balinaların çabalarını artırıyor mu? bu ralli sürecek mi? 2

Chiliz Ticaret Hacmi Fırladı

Santiments’a göre, balina işlemleri 29 Mart 2022’den bu yana en yüksek ağ miktarına ulaştı. Chiliz fiyatı o gün 0.3008 $ fiyat seviyesine dokunmaya devam etti.

Zincir üzerindeki izleyici, balinanın bu ralli sırasında hala kâr elde ettiğini belirtti. Bu ralli daha da devam etme potansiyeline sahip olsa da.

Whalestats, Chiliz’in son 24 saatteki en büyük 2000 Ethereum (ETH) balinaları arasında ticaret hacmine göre ilk 10 tokenin çetelesine indiğini bildirdi. Bu arada, Chiliz jetonu aynı zamanda balinalar tarafından en çok satılan jetonların çetelesinde de duruyor. Bu, büyük balinaların kârlarını rezerve ettiğini gösteriyor.

Chiliz, son dört haftada %150’nin üzerinde bir artış kaydetmeyi başardı. Bu artış, CHZ’nin ilk 40 kriptoya girmesine yardımcı oldu. Chiliz, basın zamanında ortalama 0,242 dolar fiyattan işlem görüyor. 24 saatlik işlem hacmi yaklaşık %23 artarak 904.7 milyon dolara ulaştı. CHZ, 1,45 milyardan fazla bir piyasa değerine sahip.

CHZ Destek Alıyor mu?

Daha önce Coingape, Fan token platformu Socios.com’un İtalya’da düzenleyici onayını aldığını bildirdi. Bu, sanal para birimleri ve dijital cüzdanlar için hizmet sunmalarını sağlayacaktır. Bu duyuru Chiliz tokenlerinin yükselmesine neden oldu.

Bitpanda pro’ya göre Chiliz fiyatları, bariyeri 0.22 $ seviyesinde kırdığı için sadece üç gün içinde %25 civarında yükseldi. Bu, Nisan ortasından bu yana en yüksek nokta olarak işaretlendi. Taraftar tokenlerinin, düşen takozun üstesinden geldikleri için 18 Haziran 2022’den bu yana yükselişte olduğundan bahsetti.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.