Changpeng Zhao’dan Bitcoin İçin Beklentiler ve Fiyat Tahminleri

Changpeng Zhao’dan Bitcoin İçin Beklentiler ve Fiyat Tahminleri

Changpeng Zhao, Bitcoin‘in gelecekteki değeri hakkında tahminlerde bulundu.

Özet:

  • Binance’in kurucu ortağı ve CEO’su Changpeng Zhao, 2024’te gerçekleşecek blok ödülü yarılanması sonrası BTC’nin değerinin rekor seviyelere ulaşacağını ifade ediyor. Aynı zamanda CZ, yatırımcıları ani kararlar almamaları konusunda uyarıyor.
  • Zhao, Bitcoin’in değerinin bir gecede ikiye katlanmasının olmayacağını, yarılanma sonrası fiyat düzenlemeleri ve istikrar süreçlerinin beklenebileceğini vurguluyor.
  • Changpeng Zhao, geçmişte blok ödülü yarılanması sonrası Bitcoin’in değerindeki artış trendini hatırlatarak, benzer bir hareketin tekrar yaşanabileceğini belirtiyor.
bitcoin
changpeng zhao'dan bitcoin i̇çin beklentiler ve fiyat tahminleri 2

Sabır Anahtar

Binance’in başında bulunan Changpeng Zhao, kripto para dünyasının gündemini meşgul eden konular hakkında değerlendirmelerde bulunuyor. Zhao, 2024’te yaşanması beklenen Bitcoin blok ödülü yarılanmasıyla ilgili görüşlerini dile getirdi.

Zhao’ya göre, 2024 yarılanması sonrasında Bitcoin rekor seviyelere tırmanabilir. Buna rağmen Binance’in lideri, yatırımcıları ani ve duygusal kararlar almaktan kaçınmaları konusunda önerilerde bulunuyor.

CZ, tarihin bazı olayları hatırlatarak bu tahminlerde bulunuyor.

Beklenti ve Heyecan

Bitcoin’in blok ödülü yarılanması, piyasa katılımcıları için büyük bir heyecan kaynağı. Piyasa haberleri, duygular, sosyal medya etkileşimleri yatırımcıların davranışları üzerinde büyük bir etkiye sahip olabilir.

Riskler

Blok ödülü yarılanması sonrası değer artışı beklentisi, yatırımcıları riskli hamlelere itebilir. Zhao bu tür hareketler konusunda da temkinli olunması gerektiğini vurguluyor.

Kripto dünyasındaki değer dalgalanmalarının tam olarak öngörülemeyeceğini dile getiren Zhao, yarılanma sonrası fiyatın hemen yükselmeyeceğini, düzenlemelerin ve istikrarın olabileceğini belirtiyor.

Changpeng Zhao’nun BTC Değer Tahmini

Binance’in kurucu ortağı Changpeng Zhao, 2024 yarılanmasının ardından Bitcoin’in değerinin rekor seviyelere ulaşacağını düşünüyor.

2020’deki yarılanmayı örnek göstererek, BTC’nin o sırada yaklaşık 8 bin dolar civarında işlem gördüğünü, bir sonraki yıl %231 artarak 29.000 dolara ulaştığını belirtiyor.

Bitcoin‘in rekor seviyelere ulaşma yolculuğunda birçok zirve kaydettiğini belirten CZ, benzer bir hareketin tekrar beklenebileceğini ifade ediyor. Changpeng Zhao‘nun yaptığı açıklamada şu cümlelere yer veriyor:

“Yarılanma sonrası yıl boyunca, BTC değeri birçok yeni zirve kaydetti. İnsanlar bu hareketlerin nedenini merak ediyor. İnsanlar hızla unutabilir. Yarılanma sonrası değer hareketlerinin belirli bir sebebi olduğunu iddia etmiyorum. Tarih her zaman aynı şekilde tekrarlanmayabilir.”

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagram ve X hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.