Chainlink Yatırımcıları İki Ay Sonra İlk Kâra Tanık Oldu, Ancak Ne Kadar Sürecek?

Chainlink Yatırımcıları İki Ay Sonra İlk Kâra Tanık Oldu, Ancak Ne Kadar Sürecek?
0

Genel piyasa toparlanması yavaş yavaş sürünürken, Chainlink gibi altcoinler de bir tür kar arıyor. Ancak cazip kârlar yeni yatırımcıları çekerken, diğer bazı faktörler de bekledikleri kadar yüksek getiri elde edemeyecekleri bir geleceğe işaret ediyor.

Chainlink İnce Buz Üzerinde Mi?

Herhangi bir varlık için, omurgası her zaman ağın büyümesi açısından devam eden şeydir. Ve Chainlink bu cephede lider. Son birkaç gün içinde Chainlink’in ürünleri, Ethereum ve BSC’nin ötesindeki her zincirde DApp’ler tarafından dağıtıldıkları için kripto alanına yayıldı. Karışımdaki en son ürünler Avalanche, Fantom ve Polygon’du.

Ağ büyümeye devam ederken, yatırımcıları da son fiyat toparlanmasının neden olduğu artan benimsemeden faydalanıyor.

Yaklaşık 10 gün önce LINK bir kez daha düşüş trendini kırdı ama bu sefer umarım iyi olacak. Fiyat hareketi bugün 25.2 dolarlık kritik direnci test ederken, düşüş gücünün ADX’e göre zayıfladığı göz önüne alındığında, Chainlink’in toparlanma fırsatı var.

chainlink
chainlink yatırımcıları i̇ki ay sonra i̇lk kâra tanık oldu, ancak ne kadar sürecek? 5

LINK’in düşüş trendini kırmasına yardımcı olan ralli, Chainlink yatırımcılarının yaklaşık %30’unun Kasım ve Aralık aylarındaki kayıplarından kurtulmasına da yardımcı oldu.

Ağın 2 aydan uzun bir süredir ilk kez kar elde etmesi, aslında varlığa bir sürü yeni yatırımcı çekebilir.

chainlink
chainlink yatırımcıları i̇ki ay sonra i̇lk kâra tanık oldu, ancak ne kadar sürecek? 6

Ayrıca, ağdaki hız eksikliği, yatırımcıların kâr için para kazanmak yerine şimdilik HODLing’e odaklandıklarının bir göstergesidir. Dolayısıyla yeni yatırımcılar da muhtemelen benzer niyetlere sahip olacaklardır.

chainlink
chainlink yatırımcıları i̇ki ay sonra i̇lk kâra tanık oldu, ancak ne kadar sürecek? 7

İleriye dönük tek endişe nedeni, varlığın şu anda negatif 0,68 olan Bitcoin ile korelasyonu olacaktır. Bu, bir ay önce karlı bir senaryo olabilirdi. Ancak şu anda, kral madeni para potansiyel bir toparlanma yolunda. Böyle bir anda negatif bir korelasyonu paylaşmak, LINK’in kazanmak yerine kaybetmesine yol açacaktır. 

chainlink
chainlink yatırımcıları i̇ki ay sonra i̇lk kâra tanık oldu, ancak ne kadar sürecek? 8

Dolayısıyla gelecekte bu, LINK’e yatırım yapmaktan kaynaklanan zarar olasılığını anlamak için önemli bir gösterge olacaktır.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap