Chainlink, VeChain ve EOS Fiyat Analizi: 23 Mayıs

Chainlink, VeChain ve EOS Fiyat Analizi: 23 Mayıs
0

Piyasa genelindeki düşüşün ardından, çoğu altcoin ile birlikte Bitcoin (BTC) 12 Mayıs’ta birkaç aylık/yıllık en düşük seviyelerine geriledi. Son 11 gün içinde piyasa, birkaç istisna dışında büyük ölçüde daralmaya girdi.

Şimdi, boğalar son gün boyunca işlem hacimlerinde hafif bir artışa neden oldu. Bu nedenle, kilit fiyat noktalarını geri almak için düşük oynaklık aşamasından kaçmaya çalışmak.

Chainlink (LINK) Analiz

analiz
chainlink, vechain ve eos fiyat analizi: 23 mayıs 4

LINK ayıları, 18 $ bölgesindeki alt seviyenin Nisan ayının yükseklerinden 80’i devirdikten sonra yuvarlandı. Altcoin, o zamandan beri daha düşük zirveler serisinde. satıcılar, beş günlük %55’in üzerinde düşüşün ardından 12 Mayıs’ta 22 ayın en düşük seviyesini düşürmek için daha taze dinlenme alanları buldu.

Alt kanalın altına girdikten sonra, Pitchfork geçen ay boyunca hayati bir değer alanı sundu. Son kazanımlardan sonra, boğalar sonunda Dirgen’in alt çitinin sergilediği dirence meydan okumayı başardı.

RSI, duruşunu alıcılar lehine değiştirmek için hızlı davrandı. Ancak CMF, son gündeki düşük zirveleri tebeşirleyerek son yükselişe katılmadı. Böylece, alt’ın kısa vadeli hareketlerini etkileyebilecek bir düşüş eğilimi ortaya çıkıyor.

VeChain (VET) Analiz

analiz
chainlink, vechain ve eos fiyat analizi: 23 mayıs 5

31 Mart’ta 0,08 dolarlık tavandan toparlandıktan sonra, satıcılar 0,02 dolarlık desteğe doğru bir ralli yaptı ve VET’nin Ocak 2021’deki konumuyla eşleşti. Altcoin değerinin %73’ünden fazlasını kaybetti ve 12 Mayıs’ta 15 ayın en düşük seviyesine geriledi.

Bollinger Bantlarının (BB) temel çizgisini (yeşil) devirmek için zorlu bir mücadele verdikten sonra, alıcılar nihayet temel çizginin üzerinde bir yer bulabildiler. Şimdi, BB’nin üst ve alt bandı karşı taraflara bakarken, BB daralmış fazını kırmayı hedefliyordu.

39 puanlık destekten yükselirken, RSI  orta hattın üzerinde kuzeye giden yolculuğunda sağlam bir geri dönüş gözlemledi. Ancak LINK’e benzer şekilde VET’nin CMF’si fiyatla olası bir düşüş eğilimini teyit etme olasılıklarını elinde tuttu.

EOS Analiz

analiz
chainlink, vechain ve eos fiyat analizi: 23 mayıs 6

Altcoin, 12 Mayıs’ta çok yıllı en düşük seviyesine doğru devalüe olduğunu görmek için Nisan ayı zirvelerinden değerinin yarısından fazlasını kaybetti. 1,2 $ işareti, düşük fiyatların güçlü bir şekilde reddedilmesine neden olurken, EOS dört saatlik zaman diliminde düşüşe işaret etti.

Beklenen bir çöküşün ardından 1,2 dolar seviyesinden geri dönüş, EOS’un bir aylık trend çizgisi desteğinin (beyaz, kesikli) kısıtlamalarını aşmasına yardımcı oldu. Sonuç olarak, madeni para 20 EMA’sının (kırmızı) ve 50 EMA’sının (camgöbeği) üzerine çıktı.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap