Chainlink, VeChain, Sushi Fiyat Analizi: 21 Şubat Pazartesi

Chainlink, VeChain, Sushi Fiyat Analizi: 21 Şubat Pazartesi
0

Bitcoin 39.000 dolarlık direncine meydan okumaya devam ederken Chainlink, Kontrol Noktasını devirmeye çalışırken 24 saatlik %4,4’lük bir artış kaydetti. Ayrıca, geri çekilme aşaması VeChain’i 20-50-200 SMA’sının altına çekti. VeChain ve Sushi’nin kısa vadeli teknikleri düşüş eğilimi gösterdi ancak alıcılar baskı yapmaya devam ederken yükseliş umutlarını canlı tuttu.

analiz
chainlink, vechain, sushi fiyat analizi: 21 şubat pazartesi 4

Boğalar hayati 25.75 dolar seviyesini kaybettikten sonra satış baskısı arttı.

Sonuç olarak, LINK 24 Ocak’ta altı ayın en düşük seviyesine geriledi. Bununla birlikte, alt yükseliş kanalında (beyaz) %44’ün üzerinde kazanç kaydettiği için boğalar nihayet 13.96 $ seviyesinde göründü.

Son on gün içinde, LINK desenli bir kırılma gördü ve 15$ bölgesinin yakınında çok önemli Kontrol Noktasını (kırmızı) kaybetti. Bu seviye aynı zamanda 20 SMA’ya (camgöbeği) denk geldi. Bu seviyenin üzerindeki herhangi bir kapanış, 16.8 $ işaretine doğru bir restest yapabilir.

Basın zamanında, LINK 14.41 dolardan işlem gördü. 35 desteği birden çok kez test ettikten sonra, RSI 45 seviyesinin üzerine çıktı. güçlü bir toparlanmanın önünü açmak için hala orta çizgiyi devirmek gerekiyordu. Ayrıca,  Süper Trend, satıcıların lehine kırmızı sinyaller vermeye devam etti.

VeChain (VET) Analiz

analiz
chainlink, vechain, sushi fiyat analizi: 21 şubat pazartesi 5

24 Ocak’ta 11 ayın en düşük seviyesini gördüğünden beri VET, 8 Şubat’ta 0.069$’lık direnci test ederken %58.1’lik bir iyileşme gördü. Son birkaç gün içinde VET, 4 saatlik grafiğinde düşen bir kama (beyaz) oluşturdu.

Şimdi, boğalar, kamanın üst trend çizgisini test etmeyi zor buldu. Daha fazla geri çekilme, olası bir geri dönüşten önce 0.049 $ işaretine yakın bir test görmeye devam edecek.

Basın zamanında, VET 20-50-200 SMA’sının altında 0,04855 dolardan işlem gördü. RSI  aşırı satım bölgesinden düşüş trendini kırdı . Şimdi, herhangi bir toparlanma şansını ilerletmek için 40 işaretinin üzerinde sürekli bir kapanış bulmayı hedefliyordu. Ayrıca, AO artan satın alma etkisini yansıttı, ancak yine de dengesini geçmek için mücadele etti.

SUSHI Analiz

analiz
chainlink, vechain, sushi fiyat analizi: 21 şubat pazartesi 6

8 Şubat’tan bu yana SUSHI, 4 saatlik grafiğinde iki aşağı kanalda (beyaz) geri çekildi ve  20-EMA’yı  (kırmızı) desteğinden dirence çevirdi. Böylece, SUSHI sadece son 13 günde yaklaşık %30’luk bir geri çekilme kaydetti.

Bu yörünge, artan düşüş gücünü doğruladı. Şimdi, 20 EMA’nın üzerindeki herhangi bir kapanış, güçlü bir kırılma olasılığını teyit edecektir.

Basın zamanında, SUSHI 3.583 dolardan işlem görüyordu. RSI toparlandı ancak yine de 42 engelini geçemedi. Son gündeki 11 puanlık artışın ardından hala satıcılar lehine çarpıştı. Ayrıca, CMF bile yarım çizginin altına düşerek hafif bir düşüş eğilimi gösterdi.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap