Chainlink, MATIC ve SushiSwap Fiyat Analizi: 17 Mayıs

Chainlink, MATIC ve SushiSwap Fiyat Analizi: 17 Mayıs
0

Bitcoin, 16 Mayıs’ta 29.2 bin dolara düştü, ancak son birkaç saat içinde 30 bin doların üzerine çıkmayı başardı. Son birkaç günün yoğun ticaret hacmi BTC’yi 30 bin doların altında tutamadı ve 32 bin dolara ve hatta 36 bin dolara kadar yukarı bir sıçrama görülebilir.

Bu da altcoinlerin rallisini görebilir. Bununla birlikte, Chainlink ve SushiSwap henüz arkalarında ağır bir satın alma baskısına sahip görünmüyordu.

Chainlink (LINK) Analiz

analiz
chainlink, matic ve sushiswap fiyat analizi: 17 mayıs 4

Chainlink, grafiklerde azalan trend çizgisi direncini aştı, ancak yine de mücadele etmesi gereken 8 dolarlık yatay direnç seviyesine sahipti. RSI, momentumun alt zaman dilimlerinde yükseliş tarafına doğru sallanmaya başladığını göstermek için nötr 50’yi aştı. Güçlü yükseliş momentumunu belirtmek için 60’ı geçmesi gerekecek.

Bununla birlikte, fiyat 5,7 doların en düşük seviyesinden toparlanmaya çalışsa da, A/D hafifçe aşağı doğru eğim yaptı. Geçtiğimiz birkaç gün içinde gösterge, LINK’in 8$’a yaklaşmasına rağmen önemli bir alım hacminin görülmediğini gösterdi.

Polygon (MATIC) Analiz

analiz
chainlink, matic ve sushiswap fiyat analizi: 17 mayıs 5

MATIC, son satış baskısı dalgasının ardından 0,545$ seviyesine geriledi, ancak yazının yazıldığı sırada fiyat bir şekilde toparlanmayı başardı. 0,62-0,72 ABD doları (camgöbeği kutusu), daha önce Temmuz 2021’de test edilen bir talep bölgesini temsil eder. Bu durumda MATIC, bu düşük seviyelerden 1.7 ABD dolarına ulaşmayı başardı.

Benzer bir senaryo ortaya çıkabilir mi? Müthiş Osilatör sıfır çizgisinin üzerine çıkmanın eşiğindeydi, bu momentumun yükseliş tarafında olduğunun bir işaretiydi. Chaikin Para Akışı da, piyasaya önemli sermaye akışını göstermek için saatlik grafikte +0.05’i aştı.

SushiSwap (SUSHI) Analiz

analiz
chainlink, matic ve sushiswap fiyat analizi: 17 mayıs 6

SUSHI’nin 2.176$’dan 1.082$’a düşmesine bağlı olarak bir dizi Fibonacci geri çekilme seviyesi (beyaz) çizildi ve çizilen geri çekilme seviyelerinin önümüzdeki günlerde destek ve direnç seviyeleri olarak hizmet etmesi muhtemel. %38,2 seviyesini 1,5 $’da aşan bir hareket, 2 $’a doğru daha yüksek bir itmeyi daha olası kılacağından boğalar için önemli olacaktır.

Analiz edilen diğer altcoinlere benzer şekilde, RSI, Stokastik RSI aşırı alım bölgesinde olmasına rağmen, son birkaç saat içinde düşüşten yükselişe olası bir momentum kayması gösterdi. Bununla birlikte, SUSHI boğaları için endişe verici bir şekilde, OBV’ye göre önemli miktarda talep görünmüyordu ve bu da alıcı gücünün bir kısmını işaret etmek için çok daha fazla itmesi gerekecekti.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap