Chainlink (LINK) Yatırımcıları Pozisyon Almadan Önce Bunu Bilmelidir!

Chainlink (LINK) Yatırımcıları Pozisyon Almadan Önce Bunu Bilmelidir!
0

Chainlink, beklentileri karşılamasa bile hizmetleri için her zaman övgüyle karşılandı. Şimdi, Defi protokolleri arasındaki popülaritesi nedeniyle, tokenin sonunda fiyat çizelgelerinde toparlanması bekleniyordu.

Ancak zamanla bu beklenti azaldı ve şimdi yatırımcılar kendilerini gerçekten neyin içine soktuklarının farkına varıyorlar.

Chainlink değerini ve yatırımcıların desteğini kaybediyor

11.3 dolardan işlem gören Chainlink, tüm zamanların en yüksek seviyesinden sadece %380.33 uzakta değil, aynı zamanda 17 ayın en düşük seviyesinde. LINK bu seviyeleri en son ziyaret ettiğinde, altcoin boğa koşusuna başlamak üzereydi ki bu bu sefer gerçekleşmekten çok uzaktı. 

chainlink
chainlink (link) yatırımcıları pozisyon almadan önce bunu bilmelidir! 5

Şu anda en büyük endişe, LINK’in zaten topluluktan aşağı yönlü tepkilerle karşı karşıya olduğu için, Chainlink pazarından çıkan yatırımcılara karşı çok savunmasız hale gelmesidir.

Bu, LINK trader’larının neredeyse üç ayda tanık olunan en yüksek seviyelerde negatif duygu sergilemesi gerçeğiyle destekleniyor. 

chainlink
chainlink (link) yatırımcıları pozisyon almadan önce bunu bilmelidir! 6

İkincisi, yatırımcılarını kurtarmak için yapılan birçok girişime rağmen, LINK parasını kaybetmeye devam ediyor ve 528 bin yatırımcıyı zarara uğratıyor. Bu kişiler, zamanlarını ve paralarını Chainlink’e akıtan tüm sahiplerin %82’sini temsil ediyor.

LINK yatırımcıları aslında böyle bir olguya hiç tanık olmadıklarından, bu en sorunlu durumdur. Bu kadar çok yatırımcının zararla karşılaştığı son zaman Aralık 2018’deydi.

chainlink
chainlink (link) yatırımcıları pozisyon almadan önce bunu bilmelidir! 7

Dolayısıyla bu, Santiment’e göre aslında iyi bir şey olan piyasada panik ve FUD yaratabilir. Analitik platformu, şu anda kapitülasyon ve FUD işaretlerinin oluştuğuna inanıyor; bu, tarihsel olarak, fiyatlar genellikle bu senaryolarda sıçradığı için düşüş eğilimini tersine çevirebilir.

Bununla birlikte, 0.96’da Bitcoin ile oldukça yüksek bir korelasyon paylaştığı için altcoinin daha geniş pazar tarafından geri çekildiği belirtilmelidir. King coin hemen bir toparlanma sağlamadığından, Chainlink’in de fazla artması olası görünmüyor.

chainlink
chainlink (link) yatırımcıları pozisyon almadan önce bunu bilmelidir! 8

Ancak, Bitcoin 50 bin dolara geri dönmeye karar verirse, bu korelasyon da bir nimet olabilir.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap