Chainlink Fiyat Analiz: LINK’in 24 Saatte %9 Artmasının Sebebi Nedir?

Chainlink Fiyat Analiz: LINK’in 24 Saatte %9 Artmasının Sebebi Nedir?

Chainlink’in fiyat artışı, son 24 saatte büyük ilgi gördü. 24 saatlik işlem hacmi 484.871.967$. Chainlink şu anda 6,48 dolardan işlem görüyor. Son 24 saatte LINK %8,98 arttı.

chainlink

Chainlink Fiyat Artışının Arkasındaki Sebep

Rapora göre, son 24 saatte 15 milyona yakın bilinen kripto para borsalarıyla ilişkili cüzdanlara aktarıldı. LINK’in fiyat artışının arkasındaki sebeplerden biri bu olabilir. Özellikle, satın alma faaliyetindeki artışla birlikte, Chainlink’in fiyatı gün için yükseliş belirtileri gösteriyor. Alıcılar önümüzdeki hafta daha fazla seçeneğe sahip olacak ki bu harika bir haber. Kripto piyasası şu anda yeşil olduğundan, yükseliş trendinin daha da hızlanması bekleniyor. Ancak, daha fazla iyileşmeden önce önümüzdeki saatlerde bir düzeltme bekliyoruz.

Bollinger Band tahmininden elde edilen tahmine göre, zincir bağlantı için en yüksek değer, en yüksek direnci ifade eden 8,83 dolar ve alt değer 4,85 dolar olacak.

LINK, şirketin protokol güncellemesi Chainlink Economics 2.0’ı duyurmasından bu yana sosyal aktivitede bir artış gördü. Proje, Chainlink hizmetlerine erişimi iyileştirmeyi ve pay sahipleri gibi Chainlink hizmet sağlayıcılarına ağ ücreti taahhütleri ve diğer teşvikler karşılığında teknik destek sağlamayı amaçlıyor. Ancak sosyal medyadaki artan hava, LINK’in fiyatına net bir şekilde yansıyor.

FTX Çöküşünden Sonra Kripto Piyasası Durumu

FTX çöküşünün ardından kripto para birimi fiyatları düşmeye başladı ve kripto para piyasası 1,4 trilyon doların üzerinde kayıp yaşadı. Tüm kripto para birimlerinin küresel piyasa değeri önceki geceye göre %10,85 düştü ve şu anda 900 milyar dolar civarında. Milyarder Sam Bankman-FTX Fried’in borsasındaki şok edici bir hareketten bu yana, kripto para birimi endüstrisi önemli bir değişim geçirdi. FTX büyük olasılıkla eski halinden değişti ve Bitcoin iki yılın en düşük seviyesine ulaştı. Kripto para piyasasında 1,4 trilyon doların üzerinde kayıp yaşanıyor.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.