Chainlink, Ethereum Classic, Filecoin Fiyat Analizi: 10 Mart Perşembe

Chainlink, Ethereum Classic, Filecoin Fiyat Analizi: 10 Mart Perşembe
0


Bitcoin, son saatlerde 42.000 dolar dirençle karşılaştı. Nereye gidiyordu diye sorulabilir. Altcoin piyasası nasıl tepki verir? Piyasanın kısa vadeli görünümü aşağı yönlüydü, önümüzdeki birkaç gün bazı kayıplar görebilirdi. Chainlink, bir destek seviyesine tutunmak için mücadele etti.

Chainlink (LINK) Analiz

analiz
chainlink, ethereum classic, filecoin fiyat analizi: 10 mart perşembe 4

Chainlink, 12.91 $ ‘da daha yüksek bir düşük oluşturduğunda ve 13.4 $ direnç bölgesini geçtiğinde, kısa vadeli önyargısını düşüşten yükselişe çevirmiş görünüyordu. Ancak, işler hala belirsizdi. LINK’in uzun vadeli eğilimi düşüş gösteriyor, ancak son iki hafta fiyatın 11.5$’ın en düşük seviyesinden yükselmesine tanık oldu.

RSI, fiyat önemli 13.3$ bölgesinde işlem görse bile, basın zamanında nötr 50’nin altına düştü. Boğalar bu alana tutunabilirse, kısa vadeli görünüm yükseliş olarak kalacaktır. Ancak satıcılar fiyatın 13.45 doların altına düşmesine neden olursa, önyargı bir kez daha düşüşe geçmek zorunda kalacak.

Ethereum Classic (ETC) Analiz

analiz
chainlink, ethereum classic, filecoin fiyat analizi: 10 mart perşembe 5

Ethereum Classic, azalan bir kanalda işlem görüyordu. Önceki gün fiyat, direnç olarak kanalın üst sınırını 28,1 dolarda test etmişti ve basın zamanında aşağı hareket ediyordu. 27.24 $ destek seviyesi de son saatlerin satış baskısında kırılmıştı.

OBV son birkaç gündür yatay hareket ediyor, bu da son zamanlarda ne alıcıların ne de satıcıların üstün olmadığı anlamına geliyordu. Müthiş Osilatör, düşüş momentumunun yükseldiğini göstermek için histogramında kırmızı çubuklar kaydetti. Fiyat, önümüzdeki saatlerde kanalın orta noktasında bir miktar destek bulabilir.

Filecoin (FIL) Analiz

analiz
chainlink, ethereum classic, filecoin fiyat analizi: 10 mart perşembe 6

18.29 dolar seviyesi son birkaç günde destek işlevi gördü, ancak son saatlerde kırıldı. Filecoin yazı yazılırken 17.79 dolardan işlem görüyordu ve momentum güçlü bir şekilde düşüş gösteriyordu. FIL için, 17.7 doların altına yakın bir seans, önümüzdeki birkaç saat içinde 17.3 dolar ve 16.8 doları test edebilir.

RSI aşırı satım bölgesine doğru ilerliyordu. DMI, geçen hafta düşüş eğiliminin yükselişten daha fazla inandırıcı olduğunu gösterdi.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap