Chainlink 15 Doların Üzerine Çıktı, Likidite Arayışında Daha Yükseğe Çıkabilir mi?

Chainlink 15 Doların Üzerine Çıktı, Likidite Arayışında Daha Yükseğe Çıkabilir mi?
0

Chainlink, Haziran 2021’den itibaren işlem görüyor. Geçen ay fiyat bu düşük seviyelerin altına düştü, ancak talep onu daha yükseğe çıkarmak için yeterliydi. Öte yandan Chainlink, Limonata Kripto İklim Koalisyonu’nun bir parçası oldu . Bu, geçimlik çiftçilere hava sigortası sağlamak amacıyla platformu Koalisyonun kullanımına sunacaktır.

Chainlink 1 Günlük Grafik

chainlink
chainlink 15 doların üzerine çıktı, likidite arayışında daha yükseğe çıkabilir mi? 3

Fiyat, 15.3 dolarlık eski direnç seviyesini aştı ve bunu destek olarak yeniden test edebilir. Her durumda, bunu LINK için daha yüksek bir koşu takip edecek, 18 dolarlık alan (kırmızı kutu) düşüş eğilimini temsil ediyor, bu da burada satış baskısının güçlü olacağı anlamına geliyor. Bu, büyük piyasa katılımcıları tarafından uzun pozisyonları yakalamak için kullanılabilir.

Öte yandan, 18$-19,5$ alanı, Hacim Profili Görünür Aralığı aracındaki Değer Alanı Düşüklerini de temsil eder. Bu nedenle, bu alana bir hareket de bir yükseliş gelişimi olacaktır.

Hangisi olurdu? Bir boğa tuzağı mı yoksa bir yükseliş trendinin teyidi mi? Pek çok şey Bitcoin’e de bağlı olacaktır, ancak önümüzdeki haftalarda 18 doları aşan bir hareketle birlikte talep görülürse, bu bir yükseliş trendinin teyidi olacaktır.

Gerekçe

chainlink
chainlink 15 doların üzerine çıktı, likidite arayışında daha yükseğe çıkabilir mi? 4

Bu talebi nerede görebiliriz? Güvenilir ancak basit bir araç OBV’dir. Durum şu ki, OBV görünürde bir yükseliş dönüşü sinyali vermedi. Mart ayının satıştan biraz daha fazla alım hacmi gördüğünü, ancak geniş bir marjla olmadığını gösterdi.

RSI bir kez daha nötr 50’nin üzerine çıktı ve günlük zaman çerçevesinin bir kez daha yükseliş eğilimine sahip olduğunu gösterdi. ADX (sarı) 20’nin altında olduğu için DMI henüz önemli bir ilerleme eğilimi göstermedi.

Çözüm

Chainlink, önümüzdeki haftalarda yükseliş görünümüne sahip. Fiyat her zaman likiditeye çekilir ve şimdi 15,3 dolar kırıldığına göre, bir sonraki adım 18 dolar alanına ve 19,5 dolar seviyesine doğru yükselmeden önce destek olarak yeniden test edilebilir.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap