Ünlü CEO Cathie Wood, 2030 İçin Bitcoin (BTC) Fiyat Tahminini Yeniledi!

Ünlü CEO Cathie Wood, 2030 İçin Bitcoin (BTC) Fiyat Tahminini Yeniledi!

Ark Invest CEO’su Cathie Wood, Bitcoin (BTC) fiyatının yükselen yıllardaki yükseliş dönemine olan inancını yineledi. Wood’un fonları yakın geçmişte birkaç milyon dolar değerinde BTC satın aldı. Aynı zamanda Coinbase hislerine yatırım yaptığı ve kripto pazarına ve ekosistem olan inancını doğruladığı da yaygın bir bilgidir. Wood, son bir yorumunda, en iyi iki kripto para birimi olan Bitcoin ve Ethereum’un ademi merkeziyetçilik ve şeffaflık yapısını en iyi şekilde temsil ettiğini söyledi.

bitcoin
ünlü ceo cathie wood, 2030 i̇çin bitcoin (btc) fiyat tahminini yeniledi! 2

Wood’un Temel Beklentisi ve Bitcoin İçin Boğa Beklentisi

Ark CEO’su, Çarşamba günü CNBC’ye yaptığı son açıklamada kripto para birimlerinin potansiyeline olan inancını yineledi. 2022’de FTX, Celsius ve 3AC nedeniyle pazarın çökmesine rağmen Bitcoin ve Ethereum ağlarının sorunsuz çalıştığını söyledi. Kripto ağlarında ademi merkeziyetçilik ve şeffaflık fikrinin aksine, bu şirketler oldukça merkezi ve faaliyet gösterme şekillerinde opaktı.

“Bu yılki kripto serpintisinden sonra, bu şeffaflık ve ademi merkeziyetçilik fikri hakim olmaya başladı. Bitcoin ve Ethereum, bunun kripto dünyasındaki en iyi tezahürleridir.”

Wood, BTC’nin 2030’a kadar 500.000 dolara ulaşacağına dair önceki tahmininin hâlâ arkasında olup olmadığı sorulduğunda, Wood aynı şeyi doğruladı. Aslında şirketin temel aralığı için 500.000 $ seviyesinin üzerinde olduğunu ve yükseliş senaryosunun bundan çok daha yüksek olduğunu söyledi. Şubat ayı FOMC toplantısı öncesinde BTC, dalgalanmalarla birlikte hafif belirsizlik belirtileri gösteriyor. CoinGape fiyat takipçisine göre, bu yazı yazılırken BTC fiyatı son 24 saatte %0,015 artışla 23.105 $ seviyesinde bulunuyor. ETH fiyatı ise 24 saat öncesine göre neredeyse sabit olan 1.586 dolarda bulunuyor.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.