Cardano’nun 17 Mart’ı Dört Gözle Beklemesinin Bilinmeyen Nedeni!

Cardano’nun 17 Mart’ı Dört Gözle Beklemesinin Bilinmeyen Nedeni!
0

Cardano ve temelleri, son altı aydaki ılık performansına rağmen yatırımcılar ve geliştiriciler için büyük bir cazibe olmaya devam ediyor. Şimdi, diğer altcoinlerin aksine, Cardano’nun düşüşü piyasanın geri kalanından üç ay önce başladı. Öyle olsa bile, yatırımcılar yakında sona erebileceğini umuyor.

Project Catalyst

Project Catalyst, geliştiriciler tarafından önerilen projeleri desteklemek için kullanılan üç aylık bir inovasyon fonu kampanyası girişimidir. Cardano Hazinesi, Fon sekiz için 16 milyon dolar ayıracak. İlginç bir şekilde, Yedinci Fon, 8 milyon dolar ile finanse edilen 269 proje gördü. Ve bu çeyrek, fon alan proje sayısını ikiye katlayabilir.

Project Catalyst, başlangıcından bu yana, finansmanını her çeyrekte ikiye katlayarak, onu dünyanın en büyük merkezi olmayan inovasyon fonu haline getiriyor.

cardano
project catalyst geçmişi

Fon 8 için gelen tekliflerin son teslim tarihi 17 Mart. Teklifler geldikten sonra Cardano’nun fiyat grafiklerinde etkileyici hamleler yapması bekleniyor. Geliştirme ve topluluk, uzun süredir Cardano’nun en güçlü takımları olmuştur. Bunları temel almak, fiyat hareketine iyi bir şekilde yansıyacaktır. Yatırımcıların ilgisini de artırabilir.

Altcoin Eylül ayından bu yana büyük bir artış kaydetmediğinden, böyle bir toparlanma Cardano için çok önemli olacak. Birkaç kurtarma girişimi olmasına rağmen, kendilerini ayakta tutamadılar. Son dört gün içinde, piyasanın düşüş eğilimi 28 Şubat’taki %12,49 rallisini geçersiz kıldı. Özellikle ADA, aynı dönemde %13.29 düştü.

0,8134 dolardan işlem gören Cardano şimdiden yılın en düşük seviyesinde. 17 Mart’tan sonra bir ralli ortaya çıkarsa, ADA’nın acil hedefi 1.02 doları destek olarak test etmek olacaktır.

cardano
ADA fiyat hareketi

Ayrıca, işlem hacminde son zamanlarda 42.64 milyar dolarlık bir artış, insanların Cardano için hala umutları olduğunu gösteriyor. Özellikle, bakiyesi olan adresler son zamanlarda düşmedi. Bu, insanların piyasa kayıplarının arkasından çıkmadıkları anlamına geliyor.

cardano
ADA toplam işlem hacimleri

Yatırımcıların inancıyla birleşen hacimdeki artış, yatırımcıların aktif olduğunun kanıtıdır.

Ancak somut bir toparlanma sinyali aradıklarını belirtmekte fayda var. Gerçek iyileşme başladığında bu çok faydalı olacaktır.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap