Cardano Yaratıcısı Charles Hoskinson’a Göre Cardano (ADA), Performansta Solana’ya (SOL) Rakip Olacak!

Cardano Yaratıcısı Charles Hoskinson’a Göre Cardano (ADA), Performansta Solana’ya (SOL) Rakip Olacak!
0

Cardano (ADA) yaratıcısı Charles Hoskinson, piyasa değerine göre dokuzuncu en büyük kripto varlığı için büyük performans iyileştirmeleriyle sonuçlanacağını söylediği bir dizi güncellemeyi detaylandırıyor.

cardano
cardano yaratıcısı charles hoskinson'a göre cardano (ada), performansta solana'ya (sol) rakip olacak! 2

Yeni bir videoda Hoskinson, Cardano’nun bu yıl içinde Solana (SOL) ve diğer akıllı sözleşme özellikli blok zincirleriyle aynı türde performans elde edebileceğini söylüyor.

“Bu yıl, sistemin ölçeklenebilirliğini ve ifade edilebilirliğini büyük ölçüde artıran tüm bu güncellemeler geliyor, böylece Solana ve benzeri sistemlerden gördüğünüz performansın aynısını elde edeceksiniz. Ya da en azından aynı büyüklükte.”

Hoskinson, Cardano’nun bazı yeni özelliklerinin bu yıl Haziran ve Ekim aylarında yayına gireceğini söylüyor.

“Haziran ve Ekim bizim için harika aylar olacak çünkü bu aylar pek çok yeni özelliği etkinleştirdiğimiz aylar.”

Cardano’nun yaratıcısına göre ADA, güçlü ve kararlı bir topluluk sunarken rakipleriyle baş başa kalabilecek.

“Yalnızca tüm güvenlik, doğruluk, dayanıklılık ve üç milyonluk büyük bir topluluğa sahip olmakla kalmaz, aynı zamanda rakiplerin getirdiği şeylerin en iyisini elde edersiniz.”

Hoskinson ayrıca önümüzdeki 12 ay için Cardano’nun en büyük üç önceliğinin “ticari karşılaştırılabilirlik, sürdürülebilirlik ve kendi kaderini tayin hakkı” elde etmek olduğunu söylüyor.

“Ticari karşılaştırılabilirlik açısından, projenin başlangıcında doğruluk ve bilimsel mükemmellik üzerine muazzam miktarda çaba harcadık… bu yüzden tüm bu protokolleri geliştirdik…

Sürdürülebilirlik açısından, çalıştıkça daha verimli, daha ölçeklenebilir hale gelen ve organik bir hızda büyüme yeteneğine sahip bir sistem istersiniz. Ve sistemler, bildiğiniz ve sevdiğiniz aynı maliyet merkezini ve performans standardını içerir…

Ve sonra Cardano’ya ve Tezos (XTZ) gibi birkaç kişiye özgü olan kendi kaderini tayin etme, harika bir yönetişim katmanına sahip olmamızdır. Elinizde veri var, oy verebilirsiniz. Ve sistemin yönetimine katılabilirsiniz.”

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap