Cardano, Tron, NEAR Fiyat Analizi: 08 Mayıs

Cardano, Tron, NEAR Fiyat Analizi: 08 Mayıs
0

Daha geniş pazar, basın zamanında 1,6 trilyon dolara kadar çökerken, uzun vadeli HODLers, artan satış durumunu durdurmaya çalışıyor. Sonuç olarak, Cardano ve NEAR, 8 Mayıs’ta birkaç ayın en düşük seviyelerini kaydederken 20/50/200 EMA’larının altına düştü.

Öte yandan, Tron’un 4 saatlik RSI’si, akran altlarının aksine, alt düşük volatilite aşamasına girerken orta çizginin üzerinde sallandı.

Cardano (ADA) Analiz

analiz
cardano, tron, near fiyat analizi: 08 mayıs 4

Ayılar 1.1-1.2$ direnç aralığında yenilenmiş satış baskısı bulduktan sonra, ADA çöküş aşamasını geri yükledi ve 4 saatlik  20/50/200 EMA’sının altına düştü. Bu arada, bu düşüş son 33 gün içinde %41.07’lik bir geri çekilmeyi işaret etti.

5 Mayıs’taki satışlar, ADA’yı 8 Mayıs’ta 15 ayın en düşük seviyesine çeken bir dizi düşüş eğilimi gösteren mum çubuklarını teşvik etti. Satıcılar trendin kontrolünü hemen üstlenirken, boğaların ticaret hacimlerini artırmak için çabalarını artırması gerekiyordu.

Basın zamanında, ADA 0.7454 dolardan işlem gördü. RSI, son üç gündür dik bir düşüş trendinde. Haftalık düşüşleri, fiyatla birlikte bir yükseliş farklılığı ortaya çıkardı. Bu nedenle, önümüzdeki zamanlarda mevcut seviyelerinden bir canlanma makul oldu. Ancak  CMF’nin sıfır noktasının altına düşmesiyle, alıcılar mevcut düşüş görünümünü değiştirmek için oyunlarını önemli ölçüde artırmak zorunda kaldılar.

Tron (TRX) Analiz

analiz
cardano, tron, near fiyat analizi: 08 mayıs 5

0.06$ desteğinden çıktıktan sonra TRX, grafiğinde etkileyici bir ilerleme kaydetti. %38.2 ve %50 Fibonacci seviyesinin ötesinde kalıcı yükseklerin yanı sıra daha yüksek dipler, alt için çok ihtiyaç duyulan kazanımları getirdi. 

Ardından, fiyat çok haftalık trend çizgisi direncine (sarı, kesikli) yaklaştığında, alt kanal yukarı kanaldan ayrılırken hızla ona sırtını döndü. %61.8 seviyesinde sağlam duran TRX, yükselişini uzatmada zorluklarla karşılaştı. Şimdi, fiyat Bollinger Bantlarının üst bandından düştüğü için, satıcılar üstünlüklerini geri kazandıkça alt, temel çizgi (yeşil) desteğini kaybetti.

Near Protocol (NEAR) Analiz

analiz
cardano, tron, near fiyat analizi: 08 mayıs 6

NEAR için devam eden anlatı gözle görülür bir şekilde ayılar lehine döndüğünden, satıcılar son birkaç hafta içinde dinlenmek için daha taze zeminler buldular.

Ayıların alt seviyenin zirvelerini ve düşüşlerini düzenli olarak kontrol etmesiyle NEAR, birkaç haftalık Nisan zirvelerinden değerinin neredeyse yarısını kaybetti. 20 EMA güneye giden yörüngesine devam ederken, NEAR hayati  Kontrol Noktasını  (kırmızı) korumayı zor buldu.

Basın zamanında, NEAR 10.247 dolardan işlem görüyordu. Diğer alt değerlerle yankılanan NEAR’ın RSI, aşırı satım bölgesinde sürüklendikten sonra hafif iyileşmeler gördü. Bundan sonra, 35 işaretinin üzerinde bir kapanış, alt’ı daha güçlü bir geri dönüşe maruz bırakacaktır.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap