Cardano, NEAR, EOS Fiyat Analizi: 11 Ocak Salı

Cardano, NEAR, EOS Fiyat Analizi: 11 Ocak Salı
0

Daha geniş hissi değiştirmek boğalar için uzun bir atış olabilirken, Cardano ve EOS’un kısa vadeli teknik göstergeleri düşüş etkisinin azaldığını ortaya koydu. Cardano, RSI üzerinde yükselen bir üçgen oluşturmayı başarırken, bu kriptoların her ikisi de 10 Ocak’ta birkaç haftanın en düşük seviyelerini gördü.

Aksine, EOS, bir yükseliş eğilimi gösterdikten sonra ATH seviyesini tekrar test etmeye karar verdi.

Cardano (ADA) Analiz

analiz
cardano, near, eos fiyat analizi: 11 ocak salı 4

ADA, toparlanma penceresini tersine çevirdi ve 1,59 dolarlık direnç seviyesinden bir düşüş yaşadı. Sonuç olarak, 10 Ocak’ta altı ayın en düşük seviyesine ulaşana kadar (27 Aralık’ın en yüksek seviyesinden) %32.84’lük bir geri çekilme gördü. 

4 saatlik grafiğindeki son aşağı kanal (beyaz), hayati önemdeki 1.2 $ işaretini destekten dirence çevirdi. 20-EMA (koyu sarı) şerit son 11 gün için güçlü bir engel olarak duruyordu. Şimdi, bir trende girmeden önce 1,12 dolar işaretini test edebilir.

Basın zamanında ADA, ATH’sinin %63 altında 1.18 dolardan işlem gördü. RSI artan bir üçgen oluşturan, kararlı tepe noktaları muhafaza ederken daha yüksek olukları gördü. Bu yörünge, artan satın alma gücünü ima etti. Ayrıca, AO satıcıları tercih etti ancak azalan etkilerine işaret etti.

Near Protocol (NEAR) Analiz

analiz
cardano, near, eos fiyat analizi: 11 ocak salı 5

RSI’da ters bir baş ve omuzdan sonra NEAR, 4 saatlik grafiğinde bir yükseliş bayrağı ve direği oluşturarak üstel kazançlar kaydetti. 4 Ocak’ta ATH’sini 17,664$’a çıkarmak için istisnai bir %113,21 yatırım getirisi (20 Aralık’ın en düşük seviyesinden) gördü.

Aşağı kanal salınımı 13,2 dolarlık destekte dururken, NEAR yine ATH seviyesini yeniden test etmek için bir ralliye işaret etti. Şimdi, 16.4 dolarlık direnci (artık destek) kırdığı için alt, yavaşlama belirtisi göstermedi.

Basın zamanında, alt 17.60 dolardan işlem gördü. RSI görünüşte kuzeyi gösterir sonra 59-işaretinde destek buldu. Ancak, OBV’nin aynı fiyat noktasında önceki seviyelerine yükselemeyeceğini not etmek çok önemli hale geliyor. 

EOS Analiz

analiz
cardano, near, eos fiyat analizi: 11 ocak salı 6

5 Ocak’tan itibaren %19,9’luk bir geri çekilme ile EOS, 10 Ocak’ta beş haftanın en düşük seviyesini gördü. Son birkaç gün içinde hayati öneme sahip 2,9 dolarlık desteği dirence çevirdi.

Dijital para birimi, 4 saatlik grafiğinde aşağı kanal (beyaz) olarak işaretlendi. Şimdi, 20-SMA (kırmızı), boğaların devrilmesi için güçlü bir engel olarak duruyordu. Ayrıca, 2,6 dolar seviyesi, EOS’un daha fazla erimeyi önlemek için desteklemesi için son derece önemliydi.

Basın zamanında, EOS 2.77 dolardan işlem görüyordu. RSI yüksek olukları işaretlenmiş ve fiyat ile bir boğa sapma kurdu. Ancak, Squeeze momentum göstergesi siyah noktalar halinde parladı ve düşük volatilite aşamasına işaret etti.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap