Cardano, LUNA, SAND Fiyat Analizi: 14 Şubat Pazartesi

Cardano, LUNA, SAND Fiyat Analizi: 14 Şubat Pazartesi
0

Analizlerde alıcılar 1,02 dolarlık destekte devreye girerken Cardano yükselen kanalından ayrıldı. Şimdi, boğalar 20 EMA’nın tersine çevrilmesini izliyor gibi görünüyor. Ayrıca SAND, aşırı satılmış 4 saatlik bir RSI’yi işaretlerken trend çizgisi desteğini kaybetti.

Öte yandan Terra, Kontrol Noktası yakınında düşük volatilite aşamasına girdi.

Cardano (ADA) Analiz

analiz
cardano, luna, sand fiyat analizi: 14 şubat pazartesi 4

22 Ocak’ta dokuz ayın en düşük seviyesine dokunduktan sonra ADA, üst trend çizgisini test etmek için 1.2 $ işaretini kırdığı için %37.2’lik bir toparlanma gördü. O zamandan beri, altcoin son altı günde değerinin %18’inden fazlasını kaybetti. Sonuç olarak, yukarı kanaldan (beyaz) kopuyor.

20 EMA’nın  (camgöbeği)  12 Şubat’ta 50 EMA’nın (kırmızı) altına düştüğünü ve düşüş eğilimini teyit ettiğini not etmek çok önemli. Şimdi, ani direnç 20 EMA yakınında 1,07 dolar ve ardından 1,1 dolar seviyesinde kaldı. 

Basın zamanında, ADA 1.043 dolardan işlem görüyordu. Son dört gün içinde, satın alma baskısında önemli bir düşüş gördü. RSI, 58-bölge aşırı satım bölgesinden kaydı. Herhangi bir yükseliş dirilişi, 40 puanlık direncin test edilmesini sağlar. MACD  düşüş eğilimi gösterse  de, çizgileri yükseliş geçişinin eşiğindeydi. Olası bir toparlanmayı teyit etmek için hala dengeyi geçmeleri gerekiyordu.

Terra (LUNA) Analiz

analiz
cardano, luna, sand fiyat analizi: 14 şubat pazartesi 5

Alt, yukarı kanal (sarı) bir arıza gördüğünde 86.49 dolar seviyesindeki direnç sağlam kaldı. Bunu yayınlayın, LUNA %50.11 düşüşle (17 Ocak’tan) 31 Ocak’ta iki ayın en düşük seviyesine doğru geriledi.

Alt, sadece %38.2 Fibonacci seviyesinde direnç bulmak için aşağı kanaldan (sarı) çıktığı için önümüzdeki hafta %37.4 kazanç kaydetti. Sonuç olarak, geri çekildi ve trend çizgisi desteğiyle (camgöbeği) çakışan Kontrol Noktasında (kırmızı) destek buldu. Şimdi, boğalar için test noktası 53 dolarda kaldı.

Basın zamanında, LUNA 52.86 dolardan işlem görüyordu. Orta hat engeli hala sağlam dururken RSI 46 puanda zayıftı. Dengenin üzerinde herhangi bir kapanış, %23,6 seviyesini devirme şansını artıracaktır. Ayrıca, Squeeze Momentum Göstergesi  siyah noktalar göstererek yakın vadede düşük bir oynaklık aşamasını ortaya çıkardı.

The Sandbox (SAND) Analiz

analiz
cardano, luna, sand fiyat analizi: 14 şubat pazartesi 6

Alt, 22 Ocak’taki iki ayın en düşük seviyesinden 4.12 $ seviyesine kadar %62’nin üzerinde bir yatırım getirisi gördü. Ayılar bir arıza başlattığı için yukarı kanal rallisi bu işareti geçemedi.

O zamandan beri SAND, 13 Şubat’ta ihlal edilene kadar üç haftalık trend çizgisi desteğini test etti. 4,12 dolar seviyesini destekten acil dirence çevirdi. Boğalar için acil test noktası 3,8 dolar seviyesindeydi.

Basın zamanında, SAND 3.9761 dolardan işlem görüyordu. RSI, düşen bir kama (sarı) içinde dik bir şekilde düştü. Aşırı satım bölgesine doğru ilerlerken, alıcılar 3,8 dolar seviyesini savunmak için inanç gösterirlerse bir geri dönüş muhtemel olacaktır.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir