Cardano, GALA, Filecoin Fiyat Analizi: 08 Şubat Salı

Cardano, GALA, Filecoin Fiyat Analizi: 08 Şubat Salı
0

Genel duygu sonunda korku bölgesinden uzaklaşırken, Cardano tüm EMA şeritlerinin üzerine çıktı. Ancak üç aylık Kontrol Noktasında direnç gösterdi. Ayrıca, GALA ve Filecoin’in kısa vadeli teknik göstergeleri yükseliş gücünü teyit etse de, aşırı alım okumaları nedeniyle satın alma gücünün biraz düştüğünü de ima etti.     

Cardano (ADA) Analiz

analiz
cardano, gala, filecoin fiyat analizi: 08 şubat salı 4

ADA’nın son 17 gün içinde 1,02 dolar seviyesini defalarca test etmesine neden olan 1,59 dolarlık yukarı kanal (sarı) dökümü. Alt endeksi %44.2 düştü (18 Ocak’tan itibaren) ve 22 Ocak’ta dokuz ayın en düşük seviyesini gördü.

O zamandan beri ADA, yukarı kanalın üst trend çizgisini (sarı) test ederken %24,8’lik bir iyileşme gördü. Böylece, tüm EMA şeritlerinin üzerine çıkarken 1,2 $ işaretini geri aldı. Şimdi, geri çekilirken, daha fazla düzeltme, 20 EMA’nın yakınında bir test noktası bulacaktı. Ayrıca boğalar, Kontrol Noktası (kırmızı) yakınındaki ani direnişi devirmek için mücadele etti.

Basın zamanında, ADA 1.157 dolardan işlem gördü. RSI, aşırı alım bölgesine doğru sürüklenirken istikrarlı bir şekilde daha yüksek zirveler kaydetti. 59 puanlık destek, boğaların daha fazla düşüşü önlemek için desteklemesi için çok önemli olacaktır. 

GALA Analiz

analiz
cardano, gala, filecoin fiyat analizi: 08 şubat salı 5

GALA, 0,421 dolar direncini koruyamamasının ardından yükseliş gücünü kaybetti. Ardından, yalnızca 21 Ocak’ta başka bir satışa tanık olmak için 0.32 $ seviyesini bile kaybetti. GALA, 22 Ocak’ta iki ayın en düşük seviyesine ulaşana kadar (12 Ocak’tan itibaren) değerinin %58.16’sını kaybetti.

Alt, 30 Ocak’ta 0.203 $ işaretinden klasik bir düşüş bayrağı kırılımına tanık oldu. O zamandan beri, alt grup 7 Şubat’ta 0,371 $’ı test edene kadar %110’luk bir yatırım getirisi gördüğü için boğalar sürekli baskı uygulamaya devam etti. Şu andan itibaren, herhangi bir geri çekilme, 0,32 $ seviyesinde test desteği bulacak.

Basın zamanında, GALA 0,3225 dolardan işlem görüyordu. Son RSI canlanması, dikdörtgenin tepesinden (sarı) güçlü bir kopuş gördü. 62 seviyesinin altına düşmeden önce 92 ile rekorunu kırdı. Ayrıca, +DI  ve  -DI  arasındaki farkın azalmasıyla birlikte RSI, dengeyi yeniden test etmeye yöneldi.  

Filecoin (FIL) Analiz

analiz
cardano, gala, filecoin fiyat analizi: 08 şubat salı 6

FIL ayıları, geçen hafta %46,59 gibi şaşırtıcı bir gerileme başlattı ve yukarı kanalın (beyaz) altında sürekli bir düşüş sağladı. O zamandan beri, altcoin, son iki haftada %54,2 yatırım getirisi sağlayan kanal üstü bir toparlanma gördü. 

Bu arada, Supertrend bir satın alma sinyali vermeye devam etti. Anında test desteği şimdi 22.7 $ seviyesinde kaldı.

Basın zamanında, FIL 23.259 dolardan işlem görüyordu. Aşırı alım bölgesinden düştükten sonra RSI, trend çizgisi desteğini test etmeye başladı. 58 seviyesinin altındaki herhangi bir yakınlık boğalar için zararlı olacaktır. Ayrıca, Sıkıştırma Momentum Göstergesi sürekli olarak gri noktalar yanıp sönüyordu. Bu nedenle, hala yüksek bir oynaklık aşaması gerektirir. 

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap