Cardano Fiyat Analizi: ADA Kritik Dirençte Başarısız Oldu, İşte İzlenecek Seviye!

Cardano Fiyat Analizi: ADA Kritik Dirençte Başarısız Oldu, İşte İzlenecek Seviye!
Creative forex chart backround with lines. Finance and trade concept. 3D Rendering
0

Mart ayının ikinci yarısında işaretli alçalan kanalın altından %60 yükseldikten sonra, Cardano şimdi kanalın tepesinde kritik bir direnç seviyesine ulaştı.

Boğalar bundan kurtulmaya çalışıyor, ancak şu ana kadar üzerinde bir günlük mumu kapatmakta başarısız oldular.

Günlük MA-200 hattında mücadele eden BTC ve ETH’nin aksine ADA henüz ona dokunmayı başaramadı. Önemli hareketli ortalama şu anda 1,5 dolar civarında.

Günlük Grafik

Cardano şimdi 2 haftalık katı bir artışın ardından sakinleşti. Yükseliş açısından bakıldığında, ADA’nın şu anda karşı karşıya olduğu en büyük zorluk, 1.26 dolardaki statik direnç.

Bu direncin üzerine çıkmak, yükseliş trendini sürdürmek için kritik öneme sahip. Fiyat bu bariyeri aşabilirse, bir sonraki direnç, günlük MA200 ile kesişen 1,5 dolarda bulunuyor.

Öte yandan, ilk büyük destek 1,1 dolarda ve ardından 1 dolarda. Piyasa koşulları göz önüne alındığında, ADA’nın kilit direnci yeniden test etmesi daha olasıdır.

30 günlük RSI: İşaretli azalan çizgiye doğru yükseliş bölgesinde yukarı doğru hareket ediyor.

cardano

Hareketli Ortalama Seviyeleri

MA20: 1,02 $

MA50: 0,95 ABD doları

MA100: 1,09 $

MA200: 1,5 dolar

4 Saatlik Grafik

4 saatlik zaman diliminde, yukarıda bahsedilen 1.26$’daki direnç, ADA’nın bir Kupa & Kulp modeli (sarı ile işaretlenmiş) oluşturmasına neden oldu.

Williams %R göstergesi de pozitif bir sinyal olan yükseliş bölgesine girdi.

Boğalar fiyatı yükseltebilir ve bu direnci kırabilirse (kırmızı ile işaretlenmiştir), Cardano’nun bir sonraki dirence 1.5 $’a (MA200) giden yolu daha yumuşak olacaktır.

Şu anda tüm gözler Bitcoin’de. BTC, günlük MA200 bariyerini kırabilir ve yukarı doğru yoluna devam edebilirse, muhtemelen tüm piyasa bunu izleyecektir.

cardano

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap