Cardano Fiyat Analizi: ADA Haftada %7 Düştü, Daha Ne Kadar Düşebilir?

Cardano Fiyat Analizi: ADA Haftada %7 Düştü, Daha Ne Kadar Düşebilir?

Volatilitenin düşmesiyle birlikte, alıcılar yakın gelecekte düşüş trendini durdurma fırsatına sahip olabilir.

Ana Destek seviyeleri: 0,24 ABD doları

Ana Direnç seviyeleri: 0,29 ABD doları

Cardano (ADA) için haftalık fiyat %7’lik bir kayıp yaşadı. Ancak, 10 Haziran’daki düşüşten bu yana satıcılar ilgisini kaybetmiş gibi görünüyor ve fiyatı daha da düşürememişlerdir. Boğaların, 24 sent seviyesinde güçlü bir destekle, yakın gelecekte ADA’yı yukarı taşıma fırsatı bulunabilir.

ada
cardano fiyat analizi: ada haftada %7 düştü, daha ne kadar düşebilir? 3

İşlem Hacmi: Son birkaç gündür işlem hacmi düşüş gösterdi. Satıcıların şu anda düşüş trendini devam ettirecek güce sahip olmadığı görülüyor. Bu durum, bir geri dönüş için bir fırsat sunabilir.

RSI (Günlük): 9 Haziran’dan bu yana günlük RSI, aşırı satış bölgesi olan 30 puanın altında bulunuyor. Bu düşüş eğilimini gösterse de, ADA’nın yakın gelecekte bu bölgeyi terk ederek bir kırılma girişiminde bulunabileceği anlamına da gelebilir.

MACD (Günlük): Günlük MACD göstergesi düşüş eğiliminde, ancak histogram daha yüksek dipler oluşturuyor. Bu eğilim devam ederse, bir tersine dönüş olasılığı mevcut görünüyor.

ada
cardano fiyat analizi: ada haftada %7 düştü, daha ne kadar düşebilir? 4

ADA Fiyatı İçin Kısa Vadeli Tahmin

Geçen haftaki keskin düşüşün ardından ADA, uzun bir yardım rallisine umutsuzca ihtiyaç duyuyor. Satıcılar arasındaki yorgunluk, yakında boğalar için fiyatı 29 sentteki kilit dirence doğru taşıma fırsatına dönüşebilir.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.